Hotiç Çizme Modelleri

Hotiç Çizme Modelleri
2 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.639 kez okundu.

HOTİÇ ÇİZME MODELLERİ

Ayakkabı dünyasının en tanınmış ve sevilen markası Hotiç ‘de bu sezon koleksiyonu da yine harika. Rahatlığı oldukça yenilikçi bir stil ile sentezleyen, günlük hayatta kullanılacak çizmeleri bile hem çok şık hem de çok rahat görünüme kavuşturabilmiş bir koleksiyondan bahsediyoruz. Kuruluşu daha 1938 yıllarına kadar dayanan markanın her sezon sunduğu ürünlerde hem şıklık, hem rahatlık hem de kalite ana prensip. Bu durumda da ortaya tıpkı diğer zamanlarda olduğu gibi bu sezon da zevkli bir ürün koleksiyonu çıkıyor.

Hotiç, tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzeme kullandığı için bütün ayakkabılarında rahatlık da sağlanıyor. Mesela geçen ve bu sene ki sezonlara baktığımızda çizmelerin de, Bot ve ayakkabıların da yumuşacık gerçek deriden yapıldığını fark ediyoruz.

Bu sezon Hotiç çizme modelleri nelerden oluşuyor diye bir bakacak olursak birçok kadının çok seçerek kullandığı platformlu çizmelere bolca rastlıyoruz. Kürt burunlu ya da yarı sivri denecek çizmelerin bir kısmı platformlu iken, diğer parçalarda da ince yapıda çizme modelleri görüyoruz. Yani bu sezon Hotiç çizme modelleri genel olarak bu tipte bir koleksiyondan oluşuyor.

Her zaman rahatlığı ana esas olarak kabul eden markada sadece çizmelerde değil; aynı zamanda hem botlarda hem de ayakkabılarda da geçerli bir durum. Ancak çizmeler farklı olarak bu sene çok daha kadınsı ve rahat görünümde sunuluyor.

Çizmelerde boy olarak da genellikle uzun boylar çok kullanılıyor. Bunun yanı sıra istendiğinde uzayan istendiğinde de kıvrılan çizmeler daha çok geçerli. Vitrinlerde bu tür çizmeler sıklıkla göreceğiz. Hotiç bütün ayakkabı ve çizme modellerinde gerçek, doğal ve yumuşak dokulu deriler kullandığı için; çizmelerin boyu ve topukları ne kadar fazla olursa olsun yine de ayakları çok yormayacak şekilde tasarlanmış.

Hatta bu sene farklı olarak çizmelerde yapılacak seçimlerin hem mini elbise ve etekler ile hem de pantolonlar ile uyumlu durması sağlanmış. Farklı iki konsepti aynı çizme modelinde buluşturabilen ve rahatlığı, kaliteyi garantileyen Hotiç ürünlerine mutlaka göz atın. Üstelik markanın zaman zaman çok işe yarar indirim kampanyalarından da faydalanmış olursunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html