Hazırlanırken Zaman Kazanmanı Sağlayacak 10 İpucu

Hazırlanırken Zaman Kazanmanı Sağlayacak 10 İpucu
24 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 1.221 kez okundu.

Hazırlanırken Zaman Kazanmanı Sağlayacak 10 İpucu

Sabahları işe giderken hazırlanmak zor geliyor ve zamanın yetersizliğinden şikâyet ediyorsanız, zaman kazanmanıza yardımcı olacak bazı önerilerimiz var. Üstelik bu öneriler eşinizi, sevgilinizi ve arkadaşınızı daha fazla bekletmenizden de sizi kurtarmaya yardımcı olacak. Gelin, zaman kazanmanıza yardımcı olacak bu 10 ipucu nelermiş, birlikte inceleyelim.
1- Nemlendirme, güneş koruması ve fondöten özellikli üçü bir arada etkili ürünler: Her sabah yaptığınız bu işlemleri tek bir ürünle hızlıca yapabilirsiniz. Bu iş size hem zaman kazandıracak hem de tasarruf sağlayacak. Pek çok firmanın BB kremlerinde bu üçlü etkiyi bulabilirsiniz. Hem güneşten korunma hem de ışıltılı cilde sahip olabilmeniz artık birkaç dakikada mümkün olacak.
2- Hem allık hem de ruj olarak kullanabileceğiniz krem yapılı renklendiriciler ile yanaklarınızı ve dudaklarınızı bir dakika gibi kısa sürede renklendirebilirsiniz.
3- Yüzü şekillendirme: Kaşlarınızı belirginleştirmeniz, hem vurgulu bakışlar elde etmenize hem de cildinizdeki kusurları gizlemenize yardımcı olur. Kaş farı veya şeffaf maskara ile kaşlarınızı belirginleştirebilirsiniz.
4- Renksiz maskaralar: Koyu renkli maskaraların topaklanma ve bulaşma gibi sorunlarıyla zaman harcamak yerine şeffaf maskaraları tercih edebilirsiniz.
5- Hacimli saçlar: Hacim veren ve tutucu etkili kuru şampuan ile sabahları kolayca saçınıza hacim kazandırabilirsiniz.
6- Işıltılı cilt: Günlük kullandığınız nemlendiricinize bir miktar bronz pudra karıştırarak sabahları ışıltılı ve parlak bir görünüm kazanabilirsiniz.
7- Çok amaçlı malzemeler: Karıştırma fırçası gibi çok amaçlı malzemeler ile fondöten, allık ve aydınlatıcıyı hızlıca cildinize uygulayabilirsiniz.
8- Kâküller: Eğer kâküllü saç modeli kullanıyorsanız, kâküllerinizi şekillendirmeniz yeterli olacaktır. Dikkatlerin çoğu kâküllerinizde olacağı için saçınızın geri kalan kısmını toplayabilirsiniz. Üstelik atkuyruğu modelleri bu sene oldukça revaçta.
9- Sabah banyo yapmayı planlıyordunuz ancak zamanınız kalmadıysa dert etmeyin. Saç diplerinize bir miktar bebek pudrası dökebilirsiniz.
10- Oldu ki uyuyakaldınız ve makyaj yapamadınız. Işıltılı bir parlatıcı ile dudaklarınızı belirginleştirmeniz yeterli olacaktır.

hazirlarken-zaman-saglayacak

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html