Hazır Ofis Fiyatları

Hazır Ofis Fiyatları
14 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 705 kez okundu.

Hazır Ofis Fiyatları

 

Günümüzde pek çok sektörde olduğu gibi mobilya sektöründe de en detaylı gelişimler olmaya devam etmektedir. Elbette ki mobilya sektörünün içerisinde ofis mobilyaları önemli bir yere sahip olurken, pek çok farklı malzeme ve model ile üretilen ürünlere ulaşabilmekte oldukça kolaydır. Farklı tarza ve rahatlığa sahip olan ofis modelleri arasında, en ilginç detayları ve işlemeleri ile modernize edilmiş olan vintage ürünler de seçimler arasında yer alıyor. Yine bunların yanı sıra lüks tasarıma sahip olan masa ve sandalye çeşitleri de kullanılırken, minimal tasarımlara sahip olan ofis dekorları da tercihler arasında. Yine bahsedilen tüm bu çeşitler farklı fiyatlar dahilinde ofis mobilyası satan üreten firmalar dahilinde sahip olunabilmektedir. Ofis mobilya ve çeşitleri nelerdir? Her ne kadar mobilya dediğimizde aklımıza yüzlerce farklı çeşit ve ürün gelebilmesi mümkün olsa da, konu ofis mobilyası olunca aslında bu daha kısıtlıdır denilebilir. Bu durumda da akla ilk gelenler arasında şunlar yer alıyor.

• Ofis masaları

• Sandalyeler                                                                                        hazir-ofis-fiyatlari

 1.  Misafir modelleri
 2.  Yönetici sandalyeleri
 3.  Makam koltukları

• Koltuk takımları

 1.  L takımlar
 2.  Deri koltuk takımları
 3.  Tasarım koltuk modelleri

• Dolaplar ve aynalar

 1.  Evrak dolapları
 2.  Kıyafet dolapları

• Masa takımları

 1.  Deri detaylı masa takımları
 2.  Cam, ahşap ve işlemeli masalar

• Sandalye takımları

 1.  Metal
 2.  Ahşap
 3.  Deri ve kumaş kaplamalı

• Sehpa çeşitleri

 1.  Orta sehpa
 2.  Tasarım sehpalar
 3.  Cam sehpa
 4.  Ahşap sehpa modelleri
 5.  Modern sehpalar

Genel olarak ofisler için tercih edilen eşyalar ve ofis mobilyaları arasında yer alan bunlar olmaktadır. Elbette ki hazır ofisler için tercih edilen setler de bulunuyor. Bunların her birinin tek tek satın alabileceğiniz gibi, sizlere bu sektörde hizmet veren firmalar dahilinde direkt olarak bir takım halinde de ulaşabilmeniz kesinlikle mümkündür. Hem seçim konusunda zorluk yaşamıyor hem de piyasada tek tek alacağınız ürünlere bir takım halinde sahip olarak uygun fiyatlardan yararlanabiliyorsunuz. Bunlarda tercih sebepleri arasında yer alırken, yine renk ve model çeşitleri oldukça fazla olmasından dolayı seçimler kolaylaşmaktadır. Ürün seçiminde dikkat edilmesi gerekenler Elbette ki ofis leriniz de misafirlerinizi ağırlamak istediğiniz en modern takımlar tercih etmek isteyeceksiniz. Şıklık ve modernlik göz önünde olsun istiyorsanız, gri ve siyah tonlamalara dikkat edebilirsiniz. Mesela bu durumda seçimlerinizde deri detaylara ağırlık verebilir, sehpalarda cam üstler seçimlerinizden olabilir. Yine böylelikle kalite de önemli derecede olurken, tercih edilecek yönetici sandalyelerinin tekerlekleri ve iskelette kullanılan alüminyum ya da ahşabın da kalitesi sizlerin gözünüze çarpacak özellikleri arasında. Koltuk takımlarında ve sandalyelerde genel olarak sağlamlık açısından fırınlanmış gürgen tercih edilebilir. Dolaplarda ise lake dolaplar ya da MDF ürünler tercihleriniz arasında olabilir. Görsellere de göz atarak, modeller hakkında bazı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html