Günlük Saç Modelleri

Günlük Saç Modelleri
26 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.027 kez okundu.

Günlük Saç Modelleri

Her ne kadar özel günler dışında günlük hayatta da güzel görünmek istesek de saçlarımız çoğu zaman sorun teşkil eder. Vaktim yok deyip saça özensiz davranabiliriz. Her zaman şık olmak istiyorsak evde yapılabilecek pratik modellere bir göz atalım.

gunluk-sac-modelleri
Saç şekillendiriciler, tokalar, maşa ve düzleştiriciler ihtiyacımız olanlar.
Atkuyrukları her zaman hem moda hem de çok kullanışlıdır. Alışveriş sırasında saçlarınızın sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız atkuyruğu yapabilirsiniz. Saçlarınız inceyse önce hafif krepe yapıp sonrasında çok sıkı olmayacak şekilde tepeden toplayın. Bu modeli enseye yakın, yandan da yapabilirsiniz. Eğer daha özel bir yere gidecekseniz at kuyruğunu daha sıkı yapın ve saç spreyi ile destekleyin. Lastik tokanın üzerine saçınızı dolayın, toka görünmesin. Böylece kuyruk daha şık görünür.
Bob kesim şu günlerde oldukça trend. Günlük kullanıma da uygun ve bakımı kolay. Bu modele; saçı yandan veya ortadan ayırarak krem yardımıyla çok kolay şekil verebilirsiniz. Shag model kesimler de pratiklik açısından tercih edilebilir.
Uzun saçlarda örgüler çok şık oluyor. Üstelik örgü zaman da almıyor. Sinemada, alışverişte, arkadaş buluşmalarında örgü oldukça rahat olur. Fiyonklu toka yardımıyla tepeden toplayıp tek örgü yapabilirsiniz. İsteğe göre bu örgü kuyruğu dolayıp topuz olarak kullanabilirsiniz.
Saçlarınızı açık kullanmak istiyorsanız maşayla iri dalgalar yapıp önünüze spreyle şekil verin. Minik bir tokayla yanlardan tutturabilirsiniz. Örgü kullanmak isterseniz yanlardan birer tutam saç alıp örün. Oluşan iki örgüyü başınızın arkasında birleştirin, tokalarla sabitleyin.
Salaş topuz modelleri de günlük kullanım için uygun olanlar. Saçlarınız hacimli değilse önce krepe ve sprey yardımıyla hacim kazandırın. Sonrasında tepeden toplayıp burma topuz yapın.
Düz saçlılar düzleştirici yardımıyla önlerine şekil verebilirler. Bu günlük kulanım için hem pratik hem şıktır.
Saçları kıvırcık olanlar daha avantajlı. Saçları sadece kremle nemlendirip dışarıya çıkabilirsiniz. Sıkı atkuyruğu ve topuzlar da bu saçları özenli gösterir.
Saçlarımız artık daha bakımlı ve güzel olsun…

Günlük Saç Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html