Fistan Modelleri

Fistan Modelleri
3 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.356 kez okundu.

Fistan Modelleri

Fistan; bizim kültürümüzde geçmişten beri kullanılan bir giyim modelidir.Fistan Modellerini sizlere açıklayıcı ve görsel bir şekilde sunmaktayız. Fistanlar; geleneksel elbiseler olduklarından geçmişten günümüze kadar sürekli bir evrilme süreci içine girmiş ve günümüzde modern fistan modelleri şeklinde gardıroplarda yerini almıştır.

Fistan-elbise
Yeni fistan modelleri, canlı renklere ve desenlere sahip bir şekilde tasarlanmış, özellikle orta yaştaki bayanlara hitap eden modeller şeklinde şehirli bayanların beğenisine sunulmuştur. Özellikle şehirli bayanlar için tasarlanan fistan modelleri içerisinde; belirli yörelerin ruhunu yansıtan kaftanlı, sade, düz renk fistan modelleri ile yeni sezon koleksiyonlarında yer almıştır.  Fistan modelleri; tesettür giyim kullanıcısı bayanlar içinde özel olarak çalışılmış ve yeni, modern modeller aynı zamanda tesettür giyime uyarlanarak  bütün bayanlar için fistan modelleri  üretilmiştir.

Yeni fistan modelleri; canlı renkleri içeren kumaşların yanı sıra yaz aylarında hava alan pamuklu kumaşlar kullanılarak üretilmiş, aynı zamanda canlı renklerin yer aldığı desenler ve süsler ile  özel geceler için giyebileceğiniz bir elbise modeli olarak size sunulmuştur. Canlı renkler ile birlikte bazı modellerinde ağır renkler olan lacivert, gri, kahverengi gibi renkleri bir arada kullanarak hem yaz hem de kış modasını barındıran yeni fistan modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Fistan modelleri içerisinde renk ve desenlerin yanında; tasarım detayları ile estetik ve zarif elbiseler oluşturulmaya çalışılmış, farklı çizgi modellerine sahip fistan modelleri ortaya çıkarılarak kına, nişan, söz gibi özel günlerde gecenin en güzel kıyafetine sahip bayan olmanız için imkan sağlanmıştır. Özel gecelerde tercih etmeniz ve zarif bir bayan olmanız için geleneksel kaftan modelleri ile kombin edilmiş olan fistan modellerini; kemer, fırfır, farklı motifler ve boncuklar ile süsleyerek geçmişte kullanılan fistanları aratmayan modeller tasarlanmıştır. Kaftan ve fistan için kullanılan kumaşların renk olarak birbirini tamamlaması, detayların birbirine uyumlu olması ve süslemelerin geleneksel fistan modellerine çok yakın modellerde uygulanması hem modern hem de geleneksel fistanların kullanıcıların beğenisine sunmuştur.

Fistan Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html