Facebook Lif Modelleri

Facebook Lif Modelleri
17 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 8.813 kez okundu.

Yaz aylarının yavaş yavaş sonra ermesiyle beraber internetteki ve facebook lif modelleri ve yapılışı anlatımlı yazıları, lif modelleri ve yapılışı video sayılarının tıklanma oranları iyice artmış durumda.

Bu nedenle biz de siz hanımların ihtiyaçlarını karşılamak üzere bundan sonra sitelerimizde bolca Anlatımlı Lif Modelleri, Lif Örnekleri, Liflerin Örülüşleri, En Güzel Lif Modelleri, En yeni lif modelleri gibi paylaşımlara sitemizde bol bol yer vereceğiz. Bunun yanı sıra son trendlerden olan örgü ovunma bezi ve el sokmalı kese lif modelleri ile ilgili paylaşımlar da sitemizde yer alacaktır.

Siz de eski lif modellerinden sıkıldıysanız ve yeni lif modelleri ve yapılışları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bu sayfa tam size göre.

En yeni lif modellerinin paylaşımının yanı sıra sizlere ovunma bezi örgü ve el sokmalı kese lif yapılışları hakkında bilgi vereceğiz.

Ovunma Bezi Örgü

Yumuşak ip kullanarak yapılan bu ovunma bezleri hem kullanılan ipin dokusundan dolayı cildi çizmiyor hem de kullanım açısından çok rahat. Genelde uzun biz bez şeklinde örülen ovunma bezlerinin uçlarına iki adet halka eklenerek kullanım kolaylığı da sağlayabilirsiniz.

El Sokmalı Kese Lif

El sokmalı kese lif hem daha çok köpük tutması hem de kullanış açısından çok rahat. Bu modelde de yumuşak ip kullanırsanız hassas ciltlerde meydana gelmesi muhtemel çizilmelerin önüne geçmiş olursunuz.

Facebook Alıntı Lif Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html