Evdeki Malzemelerle Güzellik Tüyoları

Evdeki Malzemelerle Güzellik Tüyoları
22 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 1.119 kez okundu.

Evdeki Malzemelerle Güzellik Önerileri

Her kadının,bakımlı ve güzel olmak en büyük hakkıdır.Bu konuda kozmetik ürünlere veya çeşitli operasyonlara paralar dökerken,doğal ürünlerle de evde güzelliğin artık mümkün olduğu da unutulmamalıdır.
Kimyasal ürün ve yöntemlere maruz kalmadan cildinize bir bakım yapmak evinizde doğal ürünlerin katkılarıyla sizin elinizde…

TIRNAKLARINIZ İÇİN LİMON
Çok sık oje süren bayanlar için tırnakların sararması ve sıkça kırılması en büyük problemlerdendir.Çeşitli tırnak güçlendirici spreyler veya ürünler yerine aslında doğal bir çözüm bulunmaktadır.Haftada iki defa tırnaklarınızı limonla ovarak onlara bakım yapabilirsiniz.

VAZELİN SAYESİNDE KALICI PARFÜM ETKİSİ
Kullandığınız parfümünüzün daha fazla kalıcı olmasını istiyorsanız bir miktar vazelinin içerisine parfümünüzden sıkabilirsiniz.Parfümü uygulayacağınız noktalara da vazelinli bu karışımdan sürerek parfümünüzün artık bütün gün kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

BEBEK ŞAMPUANI
Bebek şampuanları arasındaki parabensiz olanlarını tercih etmelisiniz.Bu ürünleri makyaj temizleyicisi yerine rahatlıkla kullanabilirsiniz.Pek çok makyaj temizleyicisine göre hem daha kolay hem de çok daha sağlıklı bir yöntem olacaktır.

ZEYTİNYAĞI
Elleriniz soğuktan kuruyabilir ve çatlayabilir.Böyle bir durumda en doğal içeriğiyle zeytinyağı yardımınıza koşacaktır.Ellerinize az bir miktar zeytinyağı damlatarak,ellerinize bu yağı yedirerek sürebilirsiniz.Ellerinizi nemlendirecek ve onaracaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html