Erkeklerin Dünyası Çizgili Kravatlar

Erkeklerin Dünyası Çizgili Kravatlar
6 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 808 kez okundu.
Makaleniz

                                         ERKEKLERİN DÜNYASI ÇİZGİLİ KRAVAT

Özel günlerde erkeklerin en çok kullandığı aksesuar kravatlar, günlük hayatımızda oldukça önem taşımaktadırlar. Erke için kravat vazgeçilmez takıdır. Hangi gömleğe nasıl bir kravat takacağı konusunda oldukça hassas davranırlar. Mesela, sade kravat günümüzde en çok tercih edilen üründür. Beyaz bir gömleğe siyah ya da kırmızı tonlamalı renkler oldukça yakışır. Siyah bir gömleğe ise beyazımsı ya da krem mor bej gibi desenli kravatlar oldukça şık bir kombine oluşturur. Kravatların oldukça desenleri bulunmaktadır. Örneğin çizgili kravatlar, paralel ya da çapraz şeklinde olup ince çizgi desenli modellerden birisidir. Bence en çok kullanılan bu tarz kravatlar çizgili desenlidir.

Erkeklerin çoğu desenli kravatı sever. Mesela takım elbiselerde damat adayının en çok tercih ettiği modeldir ve bu model yıllar öncesine dayanan tarzdadır. Hala oldukça sevilmektedir. Artık modellerimiz bu tür kravatları daha parlak ve ipeksi kumaşları tercih ediyorlar. Bunun nedeni ise şıklığın daha da göz önünde olmasından kaynaklanmaktadır.

Erkekler bakımlı ve temizliği seven varlıklardır. Bu yüzden kendilerine bakım konusunda en ince ayrıntısına bile takılabilirler. Kravat ise özel hayatlarında oldukça önem taşımaktadırlar. Mesela şık bir lokantada sevgili ya da eşi ile beraber yemeğe giderken kıyafetlerini en iyi şekilde kombine etmek ister. Kadının yanında ve misafirleri ile geçireceği zamanlarda özel olmayı seçer. Bu yüzden kendilerine en yakışanı giymeye özen gösterirler. Yatay çizgili desenlerde ise renk tonlaması çok önem taşır. Örneğin canlı ve ipeksi renkler de çizgiler daha güzel ve net görünür. Ama dikey çizgili desenlerde fazla kendini belli etmez. Bu yüzden erkek dikey çizgi desenli bir kravat takmak isterse daha sade ve doğal renkleri tercih etmelidir.

Özellikle kışın yün çizgili kravatlar en çok alınan ürünler arasındadır. Üstelik fiyat konusunda uygunluğu yaşayacak aynı zamanda güzel bir ürünün sahibi olacaksınız. Özellikle mavi ve yeşil tonlarında yatay ya da çapraz desenli ürünler her zaman daha kaliteli duracak sizi özel gösterecektir. Kravat alıyorsanız alacağınız kumaş ve deseni de hesap edin. Çizgili desenli kravatlar 2016 yılının en popüler ürünü haline gelmiştir. Daha yakışıklı ve karizmatik görünmek isteyen erkekler için birbirinden güzel kravat modellerini tasarladık. Kaliteli ürünlerimizi satın alabilir sevdiklerinize ya da kendinize hediye edebilirsiniz.

2016 Erkek Kravat Resimleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html