El Lekelerine Doğal Çözüm

El Lekelerine Doğal Çözüm
7 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 969 kez okundu.

El Lekelerine Doğal Çözüm

 Etiketler:El Lekelerine Doğal Çözüm, El Lekelerine Çözüm, El Lekeleri, Cilt Leke Çıkarma, Lekeye Doğal Çözüm
Eller bayanların zarafetini ortaya koyan asıl parçalarıdır. Kadınlar ellerine ama manikür ama kremler ile bakımlarını yaparlar.El Lekelerine Doğal Çözümü sizlere açıklamaktayız. Ancak ellerinde leke olan bayanlar için ne manikür ne de kremler çaredir. Onların en önemli isteği ellerindeki lekelerden kurtulmalıdırlar. Ellerdeki lekeler kötü görüntülere yol açacaktır. Bunun için çözümü kimyasallarda aramanıza gerek yok, çünkü kendi başınıza kolaylıkla hazırlayabileceğiniz el maskeleri sizi çözüme kavuşturacaktır. Şimdi sizlere bu konuda yardımcı olacak birkaç doğal el maskesi tarifi vereceğim.
PATATES KARBONAT  İLE MASKE TARİFİ:
                Su, gliserin, patates ve karbonat ile hazırlayabileceğiniz bu maskeyi uygulayarak elinizdeki lekelere çözüm bulacaksınız. 1 adet patates, 1 çay kaşığı karbonat, 1 yemek kaşığı gliserin ve su ile hazırlayabilirsiniz. Öncelikle bir adet patatesi haşlayın ve daha sonra blendar aracılığı ile haşladığınız patatesi püre haline getirin. Püre halindeki patatesin önce soğumasını bekleyin. Ardından soğuttuğunuz patatesinizin içine; bir çay kaşığı karbonat ve 1 yemek kaşığı gliserin ilave edin. Tüm bu malzemeleri karıştırarak iyice harmanlayın ve ellerinize masaj yaparak uygulayın. Uyguladığınız maskeyi elinizde 40 dakika kadar bekletmeniz yeterli olacaktır. 40 dakika elinizi maskeyle beklettikten sonra elinizi iyice durulayın. Keşfettiğiniz bu maskeyi ise 2 günde bir defa uygulayarak ellerinize yapabileceğiniz en büyük iyiliği yapmış olursunuz.
VAZELİN VE LİMON SUYU İLE MASKE TARİFİ:
                Bu maske için; vazelin, limon suyu, zeytinyağı ve gliserin yeterli olacaktır. 2 yemek kaşığı vazelin, 2 yemek kaşığı gliserin, az limon suyu ve az zeytinyağı ile hazırlayabilirsiniz. İlk olarak 2 yemek kaşığı vazelini ve 2 yemek kaşığı gliserini karıştırmalısınız. Harmanladığınız karışımın içine biraz zeytinyağı ve biraz limon suyu ekleyerek eklenecek tüm malzemeleri eklemiş olacaksınız. Hazırlamış olduğunuz maskeyi elinize ince bir tabaka şeklinde uygulamalı ve iyice yedirmelisiniz. İyice yedirdiğiniz maskeyi 20 dakika kadar elinizde bekletmelisiniz. 20 dakika sonra durulamalı ve ortalama haftada 3 kere uygulamalısınız.

                Her iki maskeyide uygulayabilirsiniz. Ancak tavsiyemiz vazelinli olandan yana. Çünkü içindeki vazelin ellerinizde bir nemlendirici görevi görürken, limon suyu da ellerinizi arındıracaktır. Zeytinyağı da yine nemlendirici etki gösterecektir. Anlayacağınız hem lekelerden kurtulacak hem de düzenli olarak ellerinizin bakımını yapmış olacaksınız

El Lekelerine Doğal Çözüm Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html