Dinamik Gençlik Partisi Elbiseleri

Dinamik Gençlik Partisi Elbiseleri
10 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 877 kez okundu.

Dinamik Gençlik Partisi Elbiseleri Mezuniyet gecelerinin heyecanı bir başka olmakla birlikte asla unutulmaz.  Bu geceyi anlamlı ve özel kılmak ömür boyu tatlı bir hatıra kalmasını istiyorsak birkaç detayı bilmemiz gerekiyor. Burada en büyük problem, uzun balo elbiseleri ya da her zevke uygun bir elbise bulmaktan geçiyor.  O gece herkesin hayali prensesler kadar güzel olmak değil midir? Fakat prenses olayım derken yaşınıza uygun kıyafet seçemezsiniz, olduğunuzdan büyük görünen kadına dönüşmeniz kaçınılmazdır. Hayal kırıklığına uğramak için kırmızı balo elbisesi ve sizin yaşına uygun seçenekler üzerinde durmanıza,  saç ile makyajınızı her zaman sade yaptırmanızda fayda var.

Ünlü tasarımcılarımızın önerileri de bu şekildedir. Gamze Saraçoğlu ( tasarımcı) ise bir açıklamasında dediği gibi;  mezuniyet gecelerinde her zaman abartıdan uzak durmakta fayda vardır.  Günlük halinizin den biraz daha şık olmanız yeterlidir. Genellikle mezuniyet günlerinde abartılı mini balo elbiseleri ve aşırı derecede abartılmış kıyafet, saç ve makyaj tercihi yapılmaktadır.Mezuniyet gecelerinde tarzınızda asla ödün vermemeniz çok önemlidir.  Abartılı bir elbiseyle kendiniz gibi olmayacaksınız mutlaka daha sade kıyafetleri seçmeniz gerekecektir. Ayrıca herkes abartılı giydiği için sizin de o şekilde giyinme zorunluluğunuz yok. Sade uzun balo elbiseleri bir elbise seçerek aksesuarlarınız ile daha şık olabilirsiniz. Ancak kesinlikle siyah renkten uzak durun.

Saten bir elbiseyi uçuşan şifon ve sade ve doğal yapılmış saçla tamamlayıp hoş olmak elinizdedir. Canlı bir çiçeği aksesuar olarak saçınıza takabilirsiniz ve bu şekilde yazı en güzel siz yansıtırsınız.  Asla unutmayın ki kırmızı halı davetleri yürüyen Hollywood yıldızlarının ne kadar sade olduğunu aklınızdan çıkarmayın.  Rahat ettiniz elbisenin içinde en güzel siz olacaksınız.Kıyafetinizi seçerken sakın aceleci davranmayın.   Yılın trendlerine ve balo elbiseleri uzun seçeneklerine mutlaka bakın. Vücudumuz da en çok beğendiğiniz yeri öne çıkartabilirsiniz fakat bunu yaparken dekolteyi abartmamanız gerekir.  Bacaklarınızı beğeniyorsanız yeni mini bir kıyafet seçebilirsiniz. Uzun balo elbiseleri olduğu gibi Yalnız hem mini hem de göğüs dekoltesi olan bir kıyafet gece için uygun olmayacaktır.  Alacağınız kıyafet için bütçenizi belirledikten sonra arayışa geçmelisiniz.

Bir geceye mahsus giyeceğiniz kıyafetler için bütçenizi zorlamayınız. Kıyafetinizi mağazadan almayı düşünüyorsanız alacağınız elbiseyi kendinize göre yorumlamayı sakın unutmayın çünkü başka bir arkadaşınızla pişti olma şansınız çok yüksek olması muhtemeldir.  Kıyafetinize ekleyeceğiniz aksesuarlar sizi bambaşka bir havaya sokacak,  bütün gece ayakta olacağınızı düşünerek alacağınız ayakkabının rahatlığına da çok önem verin.

2016 Dinamik Gençlik Partisi Elbise Resimleri.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html