Dantel Fiskos Masa Örtüleri

Dantel Fiskos Masa Örtüleri
21 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 4.550 kez okundu.

Dantel masa örtüleri elişlerinin arasında en fazla emek isteyen parçalardan bir tanesidir. Ama zahmetli oldukları kadar da zarif olan dantel masa örtüleri evinizin güzelliğine güzellik katar. Özellikle Salonlarda büyük masanın ve fiskos masasının dekorasyonunun en önemli parçasıdır.

Bir süredir eski popülerliğini biraz yitiren dantel masa örtüler, eskiye dönüş modasının gelmesiyle son zamanlarda yeniden ön plana çıktı. Sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da dantel eski popülerliğini yakalamış durumda. Üzerinde harcanan emeği ve saatleri en güzel bir biçimde yansıtan danteller yine salonlarda ve de evin diğer odalarında da baş tacı olacağa benziyor.

Siz marifetli hanımların da bu modayı ve akımı ıskalamaması için sizler için birbirinden güzel masa örtüsü dantelleri örneklerini sitemizde topladık.

İster kendiniz için olsun ister evlenme çağındaki genç kızınız için olsun bu zahmete bir kereliğine olsun katlanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Çünkü dantel masa örtüleri bir çeyizin en değerli parçası ve olmazsa olmazıdır.

Bu modellerin hepsi birbirinden güzel ve şık olmasının yanı sıra bir o kadar da zahmetliler. Ama şimdiden gözünüz korkmasın. İlk başta bu modellerin yağımı size zorlasa da dantel fiskos masa örtüsü veya dantel masa örtüsünü evinizde ütüleyip ilk kullandığınızda bütün emeklere değdiğini görecek, iyi ki yapmışım diyeceksiniz.

Dantel Fiskos Masa Örtüleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html