Daha Şık ve Daha Modern Pardösüler İle Yaza Merhaba

Daha Şık ve Daha Modern Pardösüler İle Yaza Merhaba
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.285 kez okundu.

Daha Şık ve Daha Modern Pardösüler İle Yaza Merhaba

Her ne kadar yaz aylarının ortasına doğru gelmiş olsak da, Mübarek Ramazan-ı Şerif ayından dolayı çok fazla dışarı çıkamıyoruz ve şimdilik pek tatil planları yapmıyoruz. Genel olarak tatil ve eğlence planlarını Temmuz ayının ortalarına doğru erteleyen bayanları da şimdiden bir tatil telaşı almış durumda. Yazlık giysiler bavullara yerleştirilirken eksik olanlar da bir yandan tamamlanmaya çalışılıyor. Bayanların dış giysi olarak yaz aylarında en çok kullandıkları giysiler ile pardösüler. Pardösü kullanan bayanlar genelde tek bir pardösü ile kalmayı değil de birden fazla pardösü almayı tercih ediyorlar. Bu sayede dış giyimde de olsa şıklıklarını belli ediyorlar ve kendilerine uygun çizgideki kıyafet ve pardösü seçimleri ile de oldukça tarz görünüyorlar.

Pardösü modelleri her geçen sezon, tesettür giyim ile uğraşan modacılar tarafından yenileniyor ve canlanıyor. Bu sayede de tesettürlü bayanlarda sürekli yenilenen ve değişen bir tarz görmek mümkün oluyor. Dış giyimin temeli olan pardösüler eskiden olduğu gibi tek kalıp ya da tek desen değil birçok seçenek, yüzlerce renk ve çok farklı kalıplar ile tesettürlü bayanlara sunuluyor ve bu kadar çok seçeneğin arasından bayanlar seçim yapmakta zorlanıyorlar.

Yaz aylarında tercih edeceğiniz pardösüler ile ilgili önerilerimiz size belki karar verme konusunda biraz daha yardımcı olabilir. Yaz aylarında tercih edilecek olan pardösülerin daha çok astarsız olanlarını tercih etmeniz sizin açınızdan daha faydalı olacaktır. Özellikle kavurucu sıcaklarda giyilen astarlı pardösüler bayanları çok terletmekte ve hareket alanını kısıtlamaktadır. Yaz aylarında tercih etmenizde fayda olan bir diğer model de keten pardösülerdir. Keten pardösülerin kırışmayanlarını tercih ettiğinizde, bu modeller sizi yaz aylarında daha serin tutacak ve aşırı nemin neden olduğu bunaltıcılıktan da sizi uzaklaştıracaktır. Kalın kumaşa sahip pardösüleri mümkün olduğu sürece tercih etmeyiniz ve kullanmayınız. Aksi takdirde yaz ayları sizin için çok zorlayıcı geçebilir ve yaz aylarından yeterince keyif almanızı engeller. Yaz aylarında tercih ettiğiniz pardösülerde dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da seçtiğiniz pardösülerin açık renkli olmasıdır. Yaz aylarında tercih edilen koyu renkli pardösüler sıcağı daha çok çektiği için daha fazla terlemenize neden olacaktır.

Pardösü modellerinin seçiminde dikkat etmeniz gereken bir nokta da vücut tipinizdir. Vücut tipinize göre seçmediğiniz pardösü modelleri sizi olduğunuzdan daha kalıplı gösterecektir. Eğer basen probleminiz yahut alt beden probleminiz varsa mümkün oldukça belden aşağı doğru hafif açılan pardösü modellerini tercih edin. Bir anda açılan pardösü modelleri de sizin için doğru bir seçim olmaz. Tam tersi daha kilolu görünmenize neden olur. Tıpkı dar kesim pardösü modellerinde olduğu gibi.

Zayıf olan bayanlar her modeli tercih edebilir ve kullanabilir ancak bedeninden büyük gösteren modelleri tercih etmemeleri daha doğru olacaktır. Üst bedeninde problem olan bayanlar Pardösü seçimi yaparken, pardösülerde göğüs altından kesilen modelleri tercih etmemelidir. Bu durumda daha kaba ve daha kalın görüneceklerdir. Genel olarak alt bedeninde ve üst bedeninde problem olan bayanlar ise düz inen modelleri tercih ederken, mümkün olduğu sürece bedeninden bir bende büyük olan pardösüleri almalılardır. Bu sayede fazlalıklarınız olsa bile göze batmayacak ve pardösü bunları tamamen kapatacaktır.

Daha Şık ve Daha Modern Pardösüler İle Yaza Merhaba Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html