Çekici Kadının Stili Drapeler

Çekici Kadının Stili Drapeler
23 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.171 kez okundu.

Çekici Kadının Stili Drapeler

drapelerDrape elbise, bluz ve her türlü drape parça modası asla geçmeyen, oldukça çekici ve dişi parçalardır. Ancak drapeler, hareketli ve ağır elbiseler, kıyafetler oldukları için drape modelleri seçilirken yaşınıza uygun tasarımlar olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Drape elbiseler
Gecelerde de sıklıkla tercih edilen drape elbiseler, daha çok orta yaş kadını ile özdeşleşmiş modellerdir. Drape elbiselerin straptez ve dekolteli ya da kalp  dekolteli kalem etekli formları, oldukça kadınsı parçalar olduğundan çok genç kızlarımızın tercih etmemesi gerekir. Genç kızlarımız drapenin eteklerde kullanıldığı, çan tipi açılan ve aşırı dekolte vermeyen straztez elbiseler içinde daha hoş görüneceklerdir.

Drape Bluzlar
Önden derin dekolteli drape bluzlar, özel gecelerde abiye pantolonlar ya da şık birer kalem etekle kullanılabilir. Derin dekoltesi ve drapeli bluzlar, hareketli, dikkat çekici  parçalardır ve sade altlar ile ayakkabılar kullanılarak tamamlanmalıdır. Dekolteli drape bluzların kimi formları göbek bölgesini çok iyi kamufle eder. Boyundan askılı öne doğru drapeli, ipek ya da saten bluzlar kesinlikle oldukça dişi parçalardır ve derin dekoltesi nedeniyle daha çok gecelerde, özel günlerde tercih edilmelidir.
V yaka, bel bölgesinde drapenin çapraz askı şeklinde kullanıldığı modeller, beli daha ince ve kadını daha zarif gösterir. Bele oturan bu drape modelini dar pantolonlar yerine bol paça pantolon ya da pantolon eteklerle kombinleyebilirsiniz.

Günlük Drape Elbiseler
Drape elbiselerin en önemli özelliklerinden birisi, beden stiline uygun ve doğru seçildikleri sürece, bedende kusurları iyi kamufle etmesidir. Üst kısmı ince, basen ve göbek  bölgesi kilolu hanımlarımız, drapenin üst kısımda kullanıldığı, etek bölümü sade drape elbiseleri rahatlıkla kullanarak, dikkatleri üst bölgeye çekip daha ince görünebilirler. Benzer şekilde üst kısmı iri bacakları ince hanımlar, üstte V yaka detaylı, düz; etek kısmında drape ile hareketlendirilmiş modeller içinde harika görüneceklerdir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html