Burçların Genel Özellikleri

Burçların Genel Özellikleri
19 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 187 kez okundu.

Burçların Genel Özellikleri

 

burclarin-genel-ozellikleri-hakkinda-bilgi

Burçlar gerçekten bir insanın karakter yapısına etki eden bir durumdur. Burçların genl özellikleri az çok bir kişi hakkında kısmen de olsa fikir verebilir. Burçların genel özelliklerini bilenler o kişi hakkında bir nebze de olsa analiz yapabilir. Bu yazıda da burçların genel Özelliklerinden bahsedilecektir.

Koç Burcu : 21 Mart – 20 Nisan Koç burcu insanları daha maceracı bir ruha sahiptir. Yeni girişimlere ve cesaret koç burcu insanlarından göze çarpan durumlardır. Sürekli bir şeyleri başarmak için mücadele eder. Zafer kazanmayı severler. Çok sabırsız insanlardır. Canlı ve hareketli insanlardır.

burclarin-genel-ozellikleri-hakkinda

Boğa Burcu : 21 Nisan – 21 Mayıs Boğa burcu insanları genellikle sıcakkanlı insanlardır. Hayattan ne istediğini bilen bir yapıya sahiptirler. İnsanlara karşı dostça yaklaşımları dikkat çeker. Koruyuculuk sanki onlara doğuştan gelen bir özellik gibidir. Fakat kötü yönü olarak alıngan insanlardır. Bunun yanı sıra genellikle bencildirler.

İkizler Burcu : 22 Mayıs – 22 Haziran İkizler insanları canlılığı ve hareketi severler. İnsanlarla iletişimleri iyidir. Girişken bir yapıya sahiptirler. Zekasını doğru bir şekilde kullanmakla öne çıkarlar. Genellikle iyi niyetli ve yardımsever olurlar. İkizler burcu insanı genel olarak konuşmayı sever.

burclarin-genel-ozellikleri

Yengeç Burcu : 23 Haziran – 22 Temmuz Yengeç insanının duygu durumu çok çabuk değişir. Duygusal bir burçtur. Bu burca sahip kişiler genellikle merhametli ve iyi niyetli insanlardır. Bunun yanı sıra yumuşak huylu olurlar. Dikkatsiz olmaları ise onların kötü özelliklerinden biridir. Koruyucu ve anaç bir yapıları vardır.

Aslan Burcu : 23 Temmuz – 22 Ağustos Aslan burcu insanlarında liderlik özellikleri ön plana çıkar. İyi bir organizatör ve aynı zamanda iyi bir gözlemcidirler. Aslan burcu insanları oldukça cömerttir. Bulundukları ortamın en gözdesi olmak isterler. Kendini beğenmiş duruşları olumsuz yönlerinden biridir. Fakat sevdikleri söz konusu olduğunda çok fedakar olurlar. Başarı onlar için çok önemlidir.

Başak Burcu : 23 Ağustos – 22 Eylül Başak burcu denilince akla titizlik ve çalışkanlık gelir. Bunların yanı sıra başak burcu insanları genellikle yardımsever insanlardır. Ayrıntılara çok takılırlar. Disiplinli bir yapıya sahiptirler.

burclar

Terazi Burcu : 23 Eylül – 22 Ekim Terazi burcu insanları genellikle adaletli ve uzlaştırıcı özelliklere sahiptir. Çoğu konuda ölçülü ve dengeli olmayı severler. Zarif bir burçtur. Saygıya önem verirler. Olumsuz bir yön olarak ise fazla gösterişi sevmeleri örnek olarak verilebilir.

Akrep Burcu : 23 Ekim – 21 Kasım Fedakar bir burçtur. Akrep burcu insanları enerji dolu ve dayanıklı bir yapıya sahip olurlar. Sezgileri kuvvetlidir. Ayrıca kararlılık bu burcun öne çıkan özelliklerindendir. Kötü özellikleri ise ihmalkar olmalarıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html