Boot Cut Jeanler Nasıl Kombinlenir?

Boot Cut Jeanler Nasıl Kombinlenir?
23 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.165 kez okundu.

Boot Cut Jeanler Nasıl Kombinlenir?

Boot Cut Jean Kimlere Yakışır ve Nasıl Kombinlenebilir?

Boot Cut yani çizme paça jeanler, pantolonlar arasında  dikkati bacak kısmında toplayan bir modeldir. Boot cut pantolonlarda çok zarif duran ve gösterişli çizme paçalar, ilgiyi bedenin basen ve bel bölgesinden uzaklaştırır.

Boot cut  pantolonlar, basen ve karın bölgesi kalın, toplu hanımlar üzerinde şık durmaktadır.  Fazla kiloları kamufle ederek, kilolu hanımları daha ince gösterir. Ayrıca boot cut pantolonlarla kısa boylu hanımların bacak boyunu daha uzun algılanmaktadır.

bootcut-jeans-bayanlar-icin

Boot cut Jeanlar nasıl kombinlenebilir?
Boot cut pantolonlar, yarı İspanyol bir stile sahiptir. Dolayısıyla bacak kısmı hareketli modellerdir ve bol üstlerle uyumlu bir ikili oluşturmaz. Boot cutlar, kombinlerde tamamlandığı üstlere göre sizi zarif, kadınsı, sade, spor gösterebilir.

Boot cut Jean ile spor bir tarz yakalamak için oversize kazaklar tercih edilebilir. Daha dişi bir kombin, boot cut Jean üzerine ipek bluzlarla yaratılabilir.  Ayrıca ışıltılı abiye bluzlar ile boot cut Jeanler rahatlıkla tamamlanabilir.  Boot cut jeanler, ofis şıklığında koyu renkleriyle kullanılabilir ve ipek gömleklerle iyi bir uyum yaratacaktır.

bootcut-modasi

Boot cut jeanlerle hangi ayakkabılar yakışır
Yarı İspanyol bir forma sahip olduğu için boot cut pantolonlar, ayakkabıda kapalı  modellerle uyum sağlamaktadır. Boot cut jeanleri en iyi topuklu botlar tamamlar. Burada topuğun ince olması sizi hem daha uzun hem de zarif gösterecektir. Yazın boot cut jeanler yazlık botlarla giyilebilir. Kapalı ayakkabı tercih etmeyenler, yaz aylarında burnu açık, saya kısmı yani üst  bölümü geniş ayakkabı modelleri ile boot cut pantolonlarını rahatlıkla kullanabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html