Bitkisel Yollarla Saç Rengi Açma

Bitkisel Yollarla Saç Rengi Açma
21 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 2.276 kez okundu.

Biz kadınlar herşeye söz geçirebiliyoruz, ama saçlarımıza asla! Ah keşke evde rastgele topladığımız saçlar, dışarı çıkarkende o kadar güzel olsa… Yada yazın havuzdan, denizden açılan saç rengimiz, yaz-kış bizimle olsa…

Yazın en hoş saç renklerinden biri olan ‘açılmış saç rengine‘ yaz gelmedende doğal yöntemlerle kavuşmak mümkün. Bu yöntemler hem basit, hem sağlıklı hemde kendiniz yapabileceğiniz cinsten.

1) Limon : Bu limon nelere kadir, işe yaramadığı alan var mı acaba? Limon, saç rengimizi açmak için en güzel yöntemlerden ilki. 1 litre suya, 2 limon suyunu karıştırıp, duştan çıkmadan önce saçlarınıza uygulayın. Birkaç saat güneş altında kalın. Bir süre sonra saçlarınızdaki limon mucizesine sizde şahit olacaksınız.

Limon ile saç açma

2) Papatya: Saçlarımızın rengini açarken, aynı zamanda canlandıran ve mis gibi kokmasını sağlayan en güzel saç açma yöntemlerinden biride papatya. İhityacınız olan tek şey bir avuç papatya ve 1 litre su. Papatyalarınızı suda kaynatın ve suyunu süzün. Daha sonra saçlarınızı bu su ile durulayın. Birkaç saat güneşte bekletin. Saçlarınız tamda istediğiniz gibi olacak.

Açık bir saç rengine sahipseniz, ilk uygulamanızdan 1 ton açılmayı göreceksiniz. Bu yöntem hem saçlarınızı partlatacak, hemde zararlı etkilerden koruyacak.

Koyu saç rengine sahip bir bayansanız, etkili bir sonuç için daha uzun süre ve sıkla uygulamanız gerekecektir. 4 günün sonunda uygulamanın meyvelerini göreceksiniz.

Küçük bir öneri: Bu suya çok az papatya özü damlatırsanız, dahada güzel kokacaktır.

Saç Açma Yöntemleri

3) Bal: Yemelere doyamadığımız balın, saçlarımızı açmak için bir yöntem olduğunu biliyor muydunuz? ‘Ama bal çok yapışkan’ dediğinizi duyar gibiyim. Bal, limon ve suyu bir sprey şişesinde karıştırıp, saçlarınıza yedirin. 1 saat güneşte bekletin ve durulayın. Saç renginiz hem açılacak, hemde koklamaya doyamayacaksınız.

Bal ile saç açma

 

Etiketler:

Bitkisel Yollarla Saç Rengi Açma Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Aslı diyor ki:

    Doğal yöntemlerle saç rengi açma çok kolaymış. Denedim süper …

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html