BEZ AYAKKABILAR NASIL SU GEÇİRMEZ YAPILIR

BEZ AYAKKABILAR NASIL SU GEÇİRMEZ YAPILIR
6 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.258 kez okundu.

BEZ AYAKKABILAR NASIL SU GEÇİRMEZ YAPILIR?

 

Bez-Ayakkabı-Nasıl-Su-Geçirmez-Olur

Yaz aylarında ve mevsim geçişlerinde çoğu insanın severek tercih ettiği bez ayakkabılar hem rahatlığı hem düz bir tabana sahip oluşları hem spor hem de diğer parçalarla kullanıldığında daha modern bir görüntü elde etmesi açısından son yıllarda daha da önemli bir yere gelmiştir. Ve sıklıkla çoğu kombin de kullanılmaya başlanmıştır. Ayakkabılar tercih edilirken görüntülerinin yanında rahatlığı ve kullanışlılığı açısından da dikkate alınmalı ve buna göre seçim yapılmalıdır. Şimdi benim kısa bir süre önce öğrendiğim ve sizlerle paylaşmak istediğim çok pratik çok basit ve yararlı bir bilgi var.

Mevsim geçişlerinde ne zaman yağmur yağacağını bilemezsiniz ve bez ayakkabı ile olduğunuz bir anda yağmura yakalanırsanız ayakkabınız su geçirdiği için ayağınızdaki o sevdiğiniz ayakkabınız ve de ayaklarınız berbat bir hale gelecektir ve bu durumla karşı karşıya kalmak bizim sinirlerimizi biraz da olsa bozabilir. Bu durumu ortadan kaldırmak için sizde evinizde bulabileceğiniz malzemelerle elinizde bulunan bez ayakkabınızı bir kaç dakika içerisinde artık su geçirmeyen ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ayakkabı haline dönüştürmüş olursunuz. Bunun için gerekli olan en temel malzeme her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz beyaz klasik mumdur.

Öncelikle bağcıklarını çıkarttığınız bez ayakkabınızın yüzeyindeki bez olan kısımlı yerlere mumu sürün tüm yüzeye mumu sürdüğünüz den emin olduktan sonra ayakkabınızı artık su geçirmez yapmak için ikinci malzemeye geçelim o da saç kurutma makinesi. Saç kurutma makinesi mumu sürdüğünüz kısımlara tutarak mumun ısınarak beze geçmesini bekleyin ve tüm yüzeye aynı işlemi uygulayın. Şimdi ayakkabınızı rahatlıkla yağmurlu hava da bile giyseniz de ayakkabınızın üzerindeki su damlacıkları emilmeden damlacık halinde akar gider ve siz de ıslak ayakkabı ile kalmak zorunda kalmazsınız. Bu bilgiler belli yerlerden araştırılarak yazılmıştır. Yani bu konuda profesyonel kişiler tarafından yazılmamıştır. O yüzden sitemiz gelebilecek herhangi bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Sadece bilgi amaçlıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html