Beyaz Renk Ev Dekorasyonları

Beyaz Renk Ev Dekorasyonları
9 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 835 kez okundu.

Beyaz Renk Ev Dekorasyonları

Beyaz renk ev dekorasyon fikirleri son yıllarda pek çok bayan arasında oldukça trend bir hal aldı. Öyle ki yatak odası da dahil olmak üzere, bir evin her bir alanı için beyaz huzur verici ve ferahlık izlenimini uyandırıyor. Bir beyaz renk ve tonlarının, bir evin dekorasyonu açısından sunmuş olduğu pozitif özellikleri saymakla bitiremeyiz.

Beyaz-dekorasyon
Yeni ev dekorasyonu fikirlerine baktığımızda da beyaz tonların ön plana çıktığını görebilirsiniz. Özellikle bir apartman dairesinin daracık odaları ve hatta mutfağı size çok basık gelirken, beyaz ile bu basıklığı dahi yenebilirsiniz.

Havalandırması yada penceresi olmayan bir mutfağı düşünün, burada da çözüm basit. Şık bir aydınlatma sistemi ile birlikte beyaz ağırlıklı bir dekorasyon, sorunu kökten çözecektir.

Beyaz mermer mutfak tezgahı şık duracaktır. Beyaz mermer, ev dekorasyon fikirlerinde beyaz tonların popüler olmasıyla ön plana çıkan özel bir materyal. Bunu daha çok mutfak alanlarına veya banyoya farklı eşyalar ile uyarlamak mümkündür.

Beyaz-renk-trend-ev-dekorasyon-modelleri
Eskilerde kullanılan düz renk mobilya tasarımlarının yerini artık beyazlar alıyor. Öyle ki bu değişimi en net olarak çalışma yada bilgisayar masalarında da görebilirsiniz. Bunun dışında farklı dolap modelleri de beyaz olarak daha çok satılıyor.

Beyaz belki eskilerde demode görünen bir mobilya rengi olanak biliniyordu. Ancak son yıllarda beyazın verdiği huzur ön plana çıkıyor.

Beyaz rengin uygulanamayacağı bir eşya neredeyse yok gibi. En kötü ihtimalle alacağınız duvar kağıdı gibi yapışkanlarla da beyazı ön plana çıkarmanız mümkündür.

Beyazı en şık gösterecek olan eşyalardan birisi de gece lambasıdır. İster duvara monte bir lamba ister kombine üstünde duracak olsun, beyaz dekoratif ağırlıkta olması, şık ve modern görünmesi için yeterli olacaktır.

Peki ya siz evinizde beyaza ne kadar yer veriyorsunuz?

Beyaz Renk Ev Dekorasyonları Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html