Bayan Mini Kot Şort Modelleri

Bayan Mini Kot Şort Modelleri
4 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 1.844 kez okundu.

Rahat giyinmeyi seven ve buna konuda iddealı, kendine güvenen bayanların dolaplarını yaza hazırlarken tercihi olan mini kot şort, bahar aylarında yepyeni modelleri ve şık kombinasyon tavsiyeleriyle ile bayanların şıklığına şıklık katmak içi mağazaların vitrinlerinde yerini aldı. Yaz ayları için son derece şık ve modern tasarımlar olarak karşımıza çıkan mini kot şortları satın almak yerine evlerinizde sizin de eski kot pantolonlarınızdan, eteklerinizden çeşitli süslemeler ekleyerek mini kot şort yapımıyla hem eskileri yenileyerek ev ekonominize katkıda bulunmak hem de size özel tasarımlarla tarzınızı ortaya koyabileceğiniz birer kıyafet halini alır. Size bununla ilgili bir örnek verebilirim sandığınızdan çok daha kolay bir şekilde resimler anlatabilmek için en kolay haliyle kot pantolon kot şorta nasıl dönüşür bir öğrenelim.

Mini Bayan Kot Şort Modelleri

Giymediğimiz bir kot pantolonumuzu istediğimiz boyutlarda kesip cep kısımlarına diz kısımlarımıza işlemeler eklemek  tabi böyle anlatınca havada kaldı birkaç reimle incelemek lazım.

Genel olarak tablo böyle ama bir çok model var.  Çoğaltabileceğiniz şekiller olmak üzere aşağıda birkaç model vardır.  Birkaç örnek daha buldum .

Bayan Mini Kot Şort Modelleri 

Mini kot şort ve kombinasyonları aslında yazları ön plana çıksa da her mevsim kullanılan şortlar, kışın kalın çorap, çizme veya botlarla kombin yapılarak, yazında şık kemerler ve sandalet ayakkabılarla son derece estetik ve modern bir görüntü oluşturuyor. Yaz aylarının bunaltıcı sıcağında en iyi tercih olan Kot Şortlar, rahat babet ayakkabılar ve hafif topuklu terlik veya şık gömlek, tişörtlerle şık ve modern tasarımlar oluşturabileceğiniz aksesuarlarınız halini alırlar.

Bu yazı rahat ve şık yaşamak isteyen bayanların dolaplarında mutlaka olması gereken şort tasarımlarının en güzel ve estetik modellerinden sizler için seçenekler sunmaya çalışıyorum. İnşallah beğenirsiniz ve sizlere tercihlerinizde kolaylık konusunda yardımcı olabilirim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html