Bavul Hazırlamada 5-4-3-2-1 Kural

Bavul Hazırlamada 5-4-3-2-1 Kural
26 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.062 kez okundu.

Bavul Hazırlamada 5-4-3-2-1 Kural

Şimdiye kadar her gittiğiniz tatile asla giymediğiniz hatta bavuldan bile çıkarmadığınız iki bavul kıyafet ile mi gittiniz? Önünüzde 1 haftalık tatil var ve bu sefer minik bir bavulla gitmeye kararlı mısınız? O zaman 5-4-3-2-1 kuralımız çok hoşunuza gidecek.

Öncelikle dolap kapaklarınızı açın ve derin bir nefes alın. Hayatınızın en hafif bavulunu hazırlamaya başlıyoruz!

5 adet üst parça

Terleme ve kirlenme olasılıklarını da düşünerek 5 parça üstü yeterli buluyoruz. 1 gömlek, 2 askılı body, 1 şık bluz ve 1 tişört size tüm hafta yetecektir.

4 adet alt parça

1 adet yazlık şık bir pantolon, 1 şort, 1 mini etek ve 1 uzun desenli etek size fazlasıyla kombin yapma şansı sunacaktır. Renklerinizi de birbirine uygun seçerseniz 20 farklı kombin oluşturabilirsiniz.

3 adet aksesuar

1 adet plaj çantası da olarak kullanılabilecek büyük çanta, 1 gece çantası ve 1 kemer. Eğer takı kullanan biri değilseniz bu kadarı fazlasıyla yetecektir.

2 adet ayakkabı

Kadınların en büyük tutkusu ve tatillerin baş düşmanı ayakkabılar. O ince topuklu ayakkabılarınızı kullanmayacağınızı çok iyi biliyorsunuz. O nedenle 1 adet espadril ve 1 dolgu topuklu sandalet size kararında gelecektir.

1 adet bikini

Plaja defile yapmaya gitmiyorsunuz. Unutmayın az her zaman daha çoktur.

Eğer bir seferlik bu kadar az eşyayla tatile çıkmayı başarırsanız ne kadar rahatlatıcı ve yeterli olduğunu görürsünüz. Eğer kıyafetleriniz az gelirse nasılsa rahatlıkla alışverişe çıkabilirsiniz. Hem bu işinize de gelecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html