Bahçe Mobilyalarında Son Trendler

Bahçe Mobilyalarında Son Trendler
8 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 769 kez okundu.

Bahçe Mobilyalarında Son Trendler.  Yaklaşan yaz mevsimi ile bahçe mobilyalarına olan talep tekrar yükselmeye başlıyor. Yazlık evi olan veya balkon keyfi yapmak isteyen kullanıcılar için çeşitli alternatiflerin bulunduğu bahçe mobilyalarında da bütün ürün gruplarında olduğu gibi belirli mobilyalar ön plana çıkıyor.

2015 yazında mağazalarda yerini almaya başlayan tek kişilik salıncaklar bu yıl da en çok tutulan ürünlerden olacağa benziyor. Geçtiğimiz sene üretilen örneklerine bakıldığında görsel açıdan etkileyici ancak konfor açısından beklentinin altında kalan ürünler yerine bu yıl daha konforlu ve kullanışlı ürünler satışa sunuluyor. Tek kişilik salıncaklarda yağış, rüzgar ve nem gibi doğa unsurlarına karşı dayanıklı ve taşıyıcılık bakımından da güçlü niteliklere sahip ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde yaz yağmurları, rutubet veya bir süre sonra sık kullanımdan kaynaklı oluşabilecek sıkıntılarda teknik destek bulmak pek kolay olmuyor. Yumurta biçiminde tasarlanan tek kişilik salıncakların kaliteli modelleri tercih edildiğinde yaz aylarında çekilebileceğiniz tamamen kendinize ait harika bir köşe elde edebilirsiniz. Yaz akşamlarının hafif esintisi ile bu salıncaklarda yıldızları seyretmek ve hatta uyuyakalmak bile oldukça keyifli olacak!

Ayrıca bahçe mobilyalarında son moda ürünlerinden biri ise bahçe yatakları. Havuz başlarında ve hatta iskelelerde konumlandırabileceğiniz cibinlikli modeller sayesinde kendinizi Maldivler’de tatil yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Benzer şekilde yine yumurta formuna yakın olarak tasarlanan tenteli bahçe yataklarında da son derece konforlu bir şekilde sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Bu tip mobilyalarda yazın ferahlığını daha iyi hissedebilmek için açık renk kumaşlar tercih etmek daha doğru olacaktır. Ancak temizliğine mutlaka özen göstermelisiniz. Bu ürünler temizliğine özen gösterildiği takdirde yıllarca ihtiyacınızı karşılayabilir. Tüm bunlara ek olarak hasırdan yapılmış sehpalarla bahçenizde servis kolaylığı sağlayabilirsiniz. Ayrıca aile boyu kahvaltılar için kullanacağınız masa ve sandalyelerin yanı sıra çay, kahve servisinin kolaylığını sağlamak açısından pratik mobilyalar tercih etmeye özen gösterin.

Bahçe mobilyalarınızı edinirken bu mobilyalarda yazın keyfini çıkarabilmek için en önemli unsur olan şemsiyelerinizi sakın unutmayın. Güneş ışığına doğrudan maruz kalmanızı önleyerek size gölgeli alanlar sunacak geniş kumaş şemsiyeler ile bahçelerinizde lüks bir görüntü sağlayabilirsiniz.

2016 Bahçe Mobilyaları Resimleri.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html