Babetlerle Yaz Trendlerini Ayaklarınızda Taşıyın

Babetlerle Yaz Trendlerini Ayaklarınızda Taşıyın
26 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 917 kez okundu.

Babetlerle Yaz Trendlerini Ayaklarınızda Taşıyın

Babet ayakkabılar hayatımız girdikleri ilk günden beri hepimizin favorilerinden biri. Markalar yeni sezon babet modellerini tasarlayıp üretirken 2105 ilkbahar-yaz modasına hakim olan tüm trendlerden faydalanmışlar. Bu sayede babet ayakkabılar ile yaz trendlerini ayaklarınızda taşıyacaksınız.

Püsküllü Babetler

Bu yazı sallayacak en önemli trend püsküller. Dolayısıyla babet modelleri arasında da püsküllerle hareketlendirilmiş birçok farklı seçenek mevcut. Rengarenk püsküllü babetlerle bu neşeli ve feminen trendi ayaklarınızda taşımakla kalmayıp tüm kıyafetlerinize harika bir görünüm ve bambaşka bir hava da katma şansına sahipsiniz.

Monokrom Akımına Siyah-Beyaz Babetlerle Katılın

Siyah-beyaz ikilisi her daim moda dünyasının gözdelerinden. Ancak son birkaç sezondur hayatımıza giren monokrom akımıyla artık eskisinden de popüler bu ikili. Monokrom akımına farklı bir yorum katmak istiyorsanız siyah-beyaz babetler tam aradığınız şey. Bu rahat ve şık ayakkabıları günlük hayatınızda, çalışırken, gezmeye giderken kısacası her zaman her yerde keyifle kullanabilirsiniz.

Puantiyeler Ve Çizgiler de Unutulmamış

Yine 2015 ilkbahar-yaz sezonunun en dikkat çekici trendlerinden ikisi de punatiyeler ve çizgiler. Markalar hem puantiyeli hem de çizgili muhteşem babet modelleri tasarlayıp üretmişler. Bu ayakkabıları elbise, tayt, etek, şort ya da pantolonlarla kombinleyerek ilkbahar-yaz sokak modasında emin adımlar atarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Metalik Babetler

Bu yazın ayakkabı modasının en önemli trendi metalik renkler. Metalik babetleri kullanarak bu trendi günlük hayatınıza da taşıyabilirsiniz. Böylece dozunda iddialı kombinlere metalik babetlerle imza atarak gün içinde de trend görünmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ve Tüylü Babetler

Yazın göze çarpan trendlerinden biri de tüyler. Bu yaz her şeyde olduğu gibi babetlerde de tüylü modellerle karşılaşacağız. Bu babetleri de hemen her kıyafetle kombinleyebilir ve tüylü giyinme trendine kendinize has bir yorum katarak stil sahibi olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz.

2015 Babet Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html