AYNALARLA DEKORASYON HİLELERİ

AYNALARLA DEKORASYON HİLELERİ
28 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 1.882 kez okundu.

Aynalarla Dekorasyon Hileleri

Aynalar aslında yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz bir numaralı dekoratif aksesuarlarından biridir. Ama küçük alanlar için ise sadece bir aksesuar olmaz,birer kurtarıcıya dahi dönüşebilirler.Aynaları doğru bir tarzda kullanarak yapacağınız dekorasyon hileleri sayesinde muhteşem alanlar ve dekorasyonlar yaratabilirsiniz.

Mutfaktan başlayarak,aynaları dekorasyonda cesurca kullanın.Mutfak tezgahınızın arkasında kalan duvarı ayna ile kapladığınızda mutfağınız olduğundan daha geniş ve ferah görünecektir.

Karakterli ve tarz mekanlar yaratmak için aynaları her zaman kullanabilirsiniz.Antika çerçeveye sahip bir ayna ile mekanın havasını anında zenginleştirirken,geometrik kesilmiş bir ayna şekli ile de modern bir doku yaratabilirsiniz.

Uzun ve ince bir holünüz var ise,küçük boyutlardaki aynaları duvara farklı şekillerde ve hizalarda asın.Aynanın yarattığı ilginç yansımalar da ince ve uzun antrenize derinlik katacaktır.

Giysi odanız var ise,bu alanın tavanını tamamen aynalarla kaplayabilirsiniz.İyi bir ışıklandırma ve dekorasyon ile de bir mücevher gibi parlamasını sağlayabilir böylece ihtişamlı bir görüntü elde edebilirsiniz.Oldukça zengin bir tasarımı da böylelikle evinizde bulundurabilirsiniz.
Antika ve sanatsal objeleri de aynanın karşısına koyduğunuzda dekoratif etkisi kuvvetli ortamlar yaratmış olursunuz.Bir tablo ya da heykeli bu şekilde konumlayacak olursanız harika bir yansıma da oluşturabilirsiniz.

Evinizin hangi bölümünü veya odasını adeta patlatmak istiyorsanız,büyük aynaları bu yerlerde kullanmalısınız.

Aynalarla Dekorasyon Hileleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html