Aşkın önemi

Aşkın önemi
30 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.184 kez okundu.
Hemen biten aşklar, bir heves ile başlayan aşk hayatı sonrasında gelen uyumsuzluklar, düşünce farklılıkları ve ayrılık..
Moda oldu şimdi kısa süreli ilişkiler, iki kişi bir araya geliyor, birbirlerini görüyorlar, adına ilk görüşte aşk sözleri diyorlar. 1 hafta güzel gidiyor, 1 ay güzel gidiyor sonrası ya sonrasında ne oluyor? “Ay sen çok banelsin, ay sen çok gerizekalısın, ben seni hiç böyle bilmiyordum!” bu bizim yetişkinlerin yaptığı hareketler gel birde bunları örnek alan genç nesile bakalım. Şimdilerde zaten çoğu genç evden dışarıya adım atmaya korkuyor. Facebook’da birilerine sallamayla girişiyor, 2 gün aşk yaşayıp, 1 ay boyunca ağıtlar yakıyor yani asosyal hale gelen 2 birey sosyal medya denen meretten sadece fotoğraflarına bakarak tanışıyorlar işte biraz da sohbet edip, kanka falan derken bunlar olmuş iki kumru. Asosyallikten çıkan bu iki birey, her gün buluşup, birbirlerine sürprizler yapıyor, cıvık cıvık mesajlarla 7/24 mesajlaşıyor. Biri diyor ki; “aşkım ben seni hiç bırakmayacam, yemin ediyorum!” Bak hele bak bak, yemin etmek ne kadar da kolay olmuş.! Herneyse yine aynı şekilde bu ilişkilerin en fazla süresi 6 ay, 6 ay boyunca deliler gibi her gün mesajlaşan 2 kumru, her gün buluşan 2 sevgili birden birbirlerinden sıkılmaya başlıyor. Aha bitti işte! Hikayenin sonuna geldik..
Yukarıda ki ilişkinin sonunu hepimiz biliyoruz fakat bir de bu işi tamamen takıntı yapmış birileri de var. Her ay yeni bir sevgili ne demek arkadaşım?! Birilerine umut ver, sana yamuk yapınca “sen ne biçim insansın, ben seni sevmiyorum!” Oh daha ne güzelim, sen bu işi baya ilerletmişsin. İşte genç nesil, yaşlarına verelim. Ne yaptıklarını bilmiyorlar, kızmayalım abileri ablaları. Onlar kendi aralarında bu olaya yani zırt pırt sevgili değiştirme olayına popülerlik diyorlar. Bırakın akılları başlarına bir gün gelir, bir gün öyle birine denk gelirler ki ne kurtuluşları olur ne artık namusuyla yaşayabilecek hayatları. İşte böyle dostlar bizlerde sizler için bu gibi aşk, sevgi, güzel sözler, ilişki konularını www.buguzelsozler.net adresine girerek inceleyebilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html