Asimetrik Etekli Elbise Modelleri

Asimetrik Etekli Elbise Modelleri
10 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 888 kez okundu.

Asimetrik Etekli Elbise Modelleri

asimetrik-elbise-modelleri
Bazı elbise modellerinde eteklerin ucu her zaman aynı çizgide olmamaktadır. Standart görünümlerin dışına çıkan bazı elbise modellerinde eteklere asimetrik etek görünümleri verilmektedir. Kısa veya uzun elbiselerdeki bu asimetrik görünümler sayesinde daha hoş bir tablo ortaya çıkmaktadır. Asimetrik etekli elbise modellerinde etek boylarının önleri veya yanları diğer kısımlara göre uzun veya kısa olmaktadır. Karşıdan bakıldığında bu şekilde görülen asimetrik etekli elbise modelleri ile oluşturmak istediğiniz kombinleri özenli bir şekilde seçebilirsiniz.

ASİMETRİK UZUN ELBİSE MODELLERİ

Asimetrik uzun elbise modelleri için etek boylarının diz altında olması gerekmektedir. Bu şekilde eteklerin ön kısımları arkaya göre daha kısa olmakta veya yanlardan kumaş parçaları aşağılara kadar devam etmektedir. Bu şekilde asimetrik görünümlere kavuşan elbiseler her yaştan bayan için ideal bir parçadır. Eğlenceler, müzikli ve oyunlu kutlamalarda yerinde duramayacakların, etrafındaki herkesi kendisine hayran bırakmak için tercih edeceği bir elbise modelidir.

ASİMETRİK KISA ELBİSE MODELLERİ

Asimetrik etekli elbise modelleri arasında kısa olanlar ise genç bayanların tercihi olmaktadır. Balolarda, düğünlerde veya partilerde asimetrik etekli elbise modelleri arasında kısa olanlarını seçerek, bacaklarının görünümünü daha ince göstermektedirler. Yanlardan uzayan kumaş parçaları ile asimetrik bir görünüm oluşturan bu elbiseler genellikle straplez kesim veya kalın askılı olmaktadır. Görünüşleri gayet şık ve zarif olan bu modelleri tercih ederek mutluluklarınızı katlayabilirsiniz. Kendinizi ne kadar fit hissederseniz, o kadar mutlu olacağınızı düşündüğümüzde ne kadar haklı olduğumuzu daha iyi görebileceksiniz.

ASİMETRİK TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ

Tesettür giyimin daha çok tercih ettiği uzun etekli elbise modellerinde görülen asimetrik kesimler, bu ürünlerin pantolon ve bluz üzerine giyilmesini sağlamaktadır. Askılı elbise modelleri arasında yer verilen ve kalın yırtmaç görünümleri olan asimetrik kesimli tesettürlü elbiselerde diğer parçalarla birlikte güzel bir kombin hazırlanmaktadır. Asimetrik tesettür elbise modelleri ile kapalı bayanlar hem rahat etmekte, hem de çok az kişi tarafından denenmiş bir stili oluşturmaktadır. Hamile elbiselerinde de yer alan bu asimetrik kesimler sayesinde özellikle gelişmekte olan karın bölgeleri de rahat etmektedir. Çünkü salaş görünümleri sayesinde kilolu bayanlar rahatça bu ürünü kullanmaktadırlar.Asimetrik etekli elbise modelleri ile daima şık olmayı tercih edebilirsiniz. Klasik giyim parçalarından olan bu ürünleri spor olmayan ayakkabı çeşitleri ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Açık havalarda veya salon düğünlerinde ve eğlencelerinde bu elbiseler sizi gösterişli bir hale getirecektir. Saçlarınızı da bu kıyafete uygun bir şekilde yaptırarak, biraz daha gösterişli ve şık olabilirsiniz. Sadelikten yana tercihi olanlar ise taşların ve süslemelerin olmadığı asimetrik etekli elbise modellerini tercih edebilir. Asimetrik etekli elbise modelleri ile farklı tarzlara büründükten sonra bu parçaları nerede ve nasıl kullanacağınız tamamen kendi zevklerinize ve beğenilerinize kalmaktadır. Şıklığı ve modayı takip edenlerin elbise modelleri arasında en çok ilgi gösterdiği ürünlerden birisi asimetrik kesimlere sahip kısa veya uzun etekli elbise modelleridir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html