Anne Kız Kombin Çeşitleri

Anne Kız Kombin Çeşitleri
21 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.505 kez okundu.

Anne Kız Kombin Çeşitleri

Anne kız kombin çeşitleri yurt dışında başlayan bir trend olmakla birlikte ülkemizde de sevilen ve tutulan bir trend haline gelmiştir. Günümüz anneleri artık çocukları ile daha çok bütünleşmenin ve duygularını yansıtmanın farklı bir yolunu da bu şekilde buldular. Her ne kadar erkek çocuklar için baba-oğul kombinleri üretilse de anne ve kız kombinleri onları bir hayli geride bırakacak kadar yol aldı.

Özellikle tarz sahibi olan ve dış görünüşüne önem veren bakımlı anneler kızlarının da tarz sahibi olması için bu konuda elinden gelini yapıyor dersek doğru olur. Tıpkı annesine benzeyen ve onun gibi giyinen küçük bir kız çocuğu… Kimin hoşuna gitmez ki. Bunun yanı sıra uçuş uçuş etekler, tütüler, rengârenk cıvıl cıvıl elbiseler sayesinde anneler de içinde hep giymek istediği elbise modellerini etekleri ve kombinlerini bu tarz sayesinde rahatlıkla yaptırabiliyor ve giyme şansına sahip oluyorlar.

Anne kız kombin çeşitleri ile şık aynı zamanda spor bir görünüm yakalayan anne ve kızları bir o kadar güzel ve alışılmışın dışında görüntü sergilemektedirler. Olağan dışı ve şirin bir görüntü sergileyen bu ikili kombinler hemen hemen her yaşta kızı olan annelerin hoşuna gitmekte ve büyük beğeni toplamaktadır.

Anne kız kombin çeşitleri hem tesettürlü hem de açık bayanlar için salaş, spor, abiye gibi farklı tarzlarda tercih edilmektedir. Anne kız kombinlerinde tercih edeceğiniz model kadar kumaşı, dikimi, rengi gibi birçok unsuru da anne kız kombin çeşitlerinde önemli rol oynamakta ve göze hitap etme konusunda ön plana çıkmaktadır.  Özellikle hazır giyim anne kız kombin çeşitleri yanı sıra özel olarak diktirilmiş bu tarz kıyafetlerde detaylar daha çok plana çıkmaktadır. Çünkü kıyafetinizde seçeceğiniz renk kontrası, modeli, kumaşı birbiri ile uyum içerisinde olduğu zaman görse bir şölene dönüşmektedir.

Anne kız kombin çeşitleri yaparken anneler şunu da göz önünde bulundurabilirler diktirmek ve hazır giyimde satılan anne kız modellerinin yanı sıra özellikle önceden yetişkin giyim piyasasında olan günümüzde çocuk giyim üzerine yönelen markaların çocuk reyonlarından şık ve şirin parçalar tercih edilerek bu kıyafetlere uygun kombinleri kendileri için renk ve model olarak alabilirler ve yine kızları ile uyum sağlaya bilirler. Özellikle günlük giyimde tercih edilen renkli pantolonlar, basic badiler, çizgili ya da tek renk tişörtler, gömlekler bu kombini yapmakta annelere kolaylık sağlayacak ve daha çok kıyafet seçeneği sunacaktır.

Anne Kız Kombin Çeşitleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html