Adil Işık Bayan Giyim Elbise Modelleri

Adil Işık Bayan Giyim Elbise Modelleri
9 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.890 kez okundu.

Kadınlar için elbiseler rahatlığın adıdır. Mevsim ne olursa olsun bir elbisenin getirdiği rahatlık, kolaylık ve pratiklik başka hiçbir giysi de bulunmaz. Bir hareketle giyip çıkarabilmenin getirdiği kolaylık, tek parça olmasının getirdiği avantajlar giysi olarak “elbise” yi seçmemizde rol oynayan etkenler. Başka parçalara uydurma derdimiz olmuyor.

Adil Işık markası elbise modellerinde bize şıklık ve rahatlığı bir arada sunuyor. Abiye ve spor modellerde çeşitlilik sonsuz. Kesimler şık ama bir elbiseden beklediğimiz rahatlık duygusuna da sahip.

Abiye modellerde siyah ve uçuşan kumaşlar kullanılmış. Drape ve pileler ağırlıklı. Straplez üzerine dantelli siyah renk modeller dikkat çekiyor.  Renklerde gece mavisi, fuşya, çağla yeşili ve sarı mevcut. Boylar da çeşitlilik mevcut, diz üstü, midi ve topukta biten boylar çalışılmış. Dekolte de vazgeçilemeyen tek kollar, derin yırtmaçlar göze çarpıyor.

Adil Işık Elbise – Ceket takım olarak alternatifler hazırlamış. Serin akşamüstleri için elbise üzerine aldığınız bir ceket son derece ideal bir seçim.

Adil Işık Bayan Giyim Elbise Modelleri

Adil Işık spor modellerde tulum elbise seçeneği dikkat çekiyor. Rahatlık açısından son derece elverişli. Tulum elbiseler günlük hayatta kullanılması son derece kolay modeller olduğundan kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Canlı desenli renkler, bantlı iki renk modeller, tek renk seçenekleri  Adil Işık koleksiyonunda mevcut.

Adil Işık elbise modellerinde yaş ve tercihe göre zengin seçenekler var. Genç kızlar için mezuniyet elbiseleri, düğün, nişan elbiseleri, çeşitli özel günler için farklı elbise seçenekleri Adil

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html