Adam Levine Saç Tarzları ve Saç Kesimleri

Adam Levine Saç Tarzları ve Saç Kesimleri
6 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.304 kez okundu.

Adam Levine Saç Tarzları ve Saç Kesimleri

 

Adam-Levine-Saç-Tarzı-Ve-Saç-Kesimleri

Yeni ve popüler saç kesimleri mi arıyorsunuz? Bu sezon yeni bir saç kesimine mi ihtiyacınız var? Son yılların oldukça popüler isimlerinden Adam Levine’in saç kesimlerine bir göz atın belki beğendiğiniz bir kesim bulursunuz.Adam Noah Levine ünlü bir Amerikan şarkıcısı. Adam Levine aynı zamanda söz yazarı ve müzisyen. Ünlü grubu Maroon 5 ile uzun süredir piyasaları sallayan Levine aynı zamanda O Ses yarışmasında da jürilik yapıyor. Adam Levine’in bayanları da kendisine hayran bırakan bir isim olduğunu söyleyebiliriz.

Özellikle Victoria Secret mankenleri ile birliktelikleri çok konuşulan Adam Levine saç kesimiyle erkeklerin de ilgi odağı. Adam Levine saç kesiminde bir moda ikonu olmaya doğru emin adımlarla yol alırken, daha şimdiden onun saçını baz alan saç kesimleri çoğu erkek tarafından kullanılıyor.Erkeklerde Orta Uzunluk Saç Kesimi Bu fotoğrafta Adam Levine’i orta hatta biraz uzun bir saç modeliyle görüyoruz. Saç kenarlarda hacimli bir görüntü verirken, yukarı doğru sağlıklı bir şekilde kaldırılmış. Arkaya doğru dikkatlice yatırılan saçın bir bölümü oldukça çekici bir görüntü oluştururken aynı zamanda ilginç bir desen de sağlıyor. Saçın arkaya doğru yatırılması ve diğer tüm işlemler oldukça doğal yollarla gerçekleştirilmiş, ünlülerin saçlarını sağlıklı tutabilmek adına hiçbir ek madde kullanmadıklarını duyuyoruz. Sahneye çıkacakları zaman saç uzmanları tarafından uygulanan modellerde bu tür maddelerin zorunluluk nedeniyle kullanıldığını duyuyoruz.

Kısa Saç Kesimi Fotoğrafta Adam, dayanıklı kısa kesim saçıyla oldukça klas görünüyor. Kenarlardan tamamen kesilmiş olan saçta favoriler de kısa bırakılmış bu sayede oldukça tesadüfi bir görünüm sağlanmış. Saçın üst tarafı biraz uzun bırakılarak daha hacimli ve uzun bir saç görüntüsü oluşturulmuş. Bu saç stili üst tarafın biraz kısaltılmasıyla oldukça standart bir hale getirilebilir. Adam’ın kısa küçük sivri sivri saç kesimlerini sevdiğini söyleyebiliriz. Sporcuların kesimi gibi kısa saç kesimini ve sivri uçları sevdiği de fotoğraftan görülebiliyor. Favori saçının siyah olduğunu söyleyebiliriz. Bazı zamanlar saçının bu siyah görünümüne hafif dokunuşlarla renkler eklediğini söyleyebiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html