3 D Duvar Kağıdı Modelleri

3 D Duvar Kağıdı Modelleri
6 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.010 kez okundu.

3 boyutlu duvar kâğıdı modası yavaş yavaş her eve girmeye başladı. Son zamanların en büyük modalarından bir tanesi olan duvar kâğıdı modasına siz de ayak uydurabilirsiniz. 3 boyutlu özel yazılımlar ile tasarlanan ve bu şekilde satılan duvar kâğıtları ortama çok hoş bir görünüm kazandırmaktadır. 2016 3D duvar kâğıdı modellerine göz atacak olursak genellikle derinlikli ve desenli olan üç boyutlu modelleri görmekteyiz. Bunun yanında az ve hafif te olsa manzaralı olan üç boyutlu duvar kâğıtlarını da görebiliriz. Ama bu senenin modası olan duvar kâğıdı modelleri derinlikli olan desenli ve dokulu modeller olmakta ve bu şekilde karşımıza çıkmaktadır.

2016 senesinde duvar kâğıtlarının gözdesi haline gelen üç boyutlu duvar kâğıtları hem bu senenin hem de önümüzdeki senelerin popüler örneklerinden birisi olacak gibi duruyor. Üç boyutlu duvar kâğıtlarının da kendi aralarında modelleri ve birtakım motifleri bulunuyor. Ayrıca derinliklilerinin de farklı olduğu duvar kâğıtları bulunuyor. 2016 3d duvar kâğıdı modelleri arasında yer alan motifler geçmiş senelerdeki motifler ile bağdaştırılmış ve bu sene önümüzde daha farklı, daha değişik deseneler çıkmıştır. Bu desenleri çok rahat her odanızda kullanabildiğiniz gibi manzaralı olan 3D duvar kâğıtları modellerini de kullanabilirsiniz. Bu duvar kâğıtları bu senenin ve önümüzdeki birkaç senenin moda olan modelleri olacak gibi gözüküyor.

Ayrıca 3 boyutlu duvar kâğıtları ile beraberinde farklı ışıklandırma, dekore yöntemleri ile 3D derinliğini farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. İnternette ve duvar kâğıtları ile ilgili olan kataloglara baktığımızda bu kombinasyonları görebilir ve siz de evinizde çok kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. Fakat 3 boyutlu duvar kâğıtları ile ilgili bir şey söylemeden geçemeyeceğim. Bu modellerin fiyatları normallerine göre biraz daha pahalı ve maliyetli olmaktadır. 2016 3D duvar kağıdı modelleri hem özel baskılarla, hem de farklı uygulamalarla yapıldığından dolayı iki boyutlu olan modellere nazaran biraz daha maliyetli olmaktadır. Fakat görüntü bakımından iki boyutlu duvar kâğıtlarının çok daha üstünde olan bu modellere en azından bir göz atmanızı kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

2016 3 D Duvar Kağıt Resimleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html