2018 Değişik Saç Örgü Modelleri

2018 Değişik Saç Örgü Modelleri
22 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 317 kez okundu.

2018 Değişik Saç Örgü Modelleri

 

2018-degisik-sac-orgu-modelleri-nelerdir

Bayanlar saçlarına değişik modeller yapmayı oldukça severler. Bu nedenle her güne değişik bir anlam katmak isterler.Saç örgüleri çok popüler bir stildir. 2018 Değişik Saç Örgü Modelleri ,Saçı nasıl yapmanız gerektiğni iyi bilmeniz gerekir. Bu nedenle saç örgü modellerini öğrenmeniz için altın tüyolara ihtiyacınız bulunmaktadır. Özellikle saç örgülerinde gösteriş oldukça önem taşımaktadır.Saçı örme şekli arka görsellik ve ön görsellik en iyi uyumu almalıdır. Saç örgülerinde incelik çok önemlidir.

2018-degisik-sac-orgu-modelleri-neler

Peki 2018 yılına özgün değişik saç örgü modeller neler merak ediyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam ediniz. Beşli örgü işlem modellerinde, saç iyi bir şekilde taranmalıdır.Saçlar önceden yıkanmış olmalı örgü işleminde size zorluk çıkartmamalıdır. Saçlar 5 ayrı kısma ayrılmalı saç yüzde net bir görüntüyü yakalamalıdır. Şimdi örme işleminin anlatımına geçelim.5 parçaya ayırdığınız saçın sağ ve sol perçemlerinden başlamadan ortadan normal örgü gibi başlayın daha sonra bir sağdan bir soldan alarak her defasında orta saça ekleyin. Saç beşli örgü modelini yavaş yavaş almaya başlayacaktır. İkili Balık Sırtı örgü modellerinde ise işlem aynı belşi örgüye benzer. Bu sefer yapacağınız ilk işlemsaçı ikiye ayırım bir ayrı bölmesini tepesinden önce beşli örgü modeli gibi başlayıp aşağı kadar inmeniz ve saçın ucunu bağlamanızdır.

2018-degisik-sac-orgu-modelleri-nasildir

2018 Değişik Saç Örgü Modelleri ,Diğer işlem ise aynı diğer yan kısım aynı ayarda örünerek balık sırtı modelini almalıdır. Balık sırtı modellerinde ister tek işlemde ister iki işlemde bu örgü modelini kullanınız seçim sizin. İtalyan örgü modeleride balık sırtına benzer ama bu görseliik yandan oluşturulmalı ve en tepeden örme işlemi gerçekleştirilmelidir. Diğer saç örgü modelleri ise bunlardır : Mısır örgü tekniği modelleri,sepet örgü tekniği modelleri,taç örgü tekniği modelleri,ters balık sırtı tekniği modelleri,kelebek örgü modelleri,ip örgü modelleri ve daha fazlası 2018 değişik saç örgü modelleri ile tanışmanız mümkündür.

2018-degisik-sac-orgu-modelleri

Saç örgü modellerinde bir kişiden yardım alabilir istediğiniz modelin kalitesini kısa sürede arttırabilirsiniz. Özellikle saçı gölgeli olanlarda saç örgü modelleri son derece etkileyici görünmektedir. Giyim kombinlerinize yakışacak bu modelleri seçerek fark yaratabilir üstelik değişik örgü modelleri ile tarzınızı o an için muhteşemliğe taşıyabilirsiniz. Sağlıklı ve şık saç modelleri için saçınızın yıpranmamış olması ve temiz olması çok önemlidir. Kirli saça uygulanan örgü işleri çabuk bozulacağından kısa ömürlü olur. Saç bakım ve örgü modellerinde dikkat etmeniz gereken kurallar bulunmaktadır. Sizlere değişik saç örgü modellerini anlattık. En güzel günler sizinle olsun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html