2017 Kolye Modelleri

2017 Kolye Modelleri
4 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.947 kez okundu.

2017 Kolye Modelleri

Aksesuar kullanımında en iddialı yıllardan birisi olan 2016’nın içerisinde bulunmaktayız. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte büyük bir hızla geliştirilmekte olan 2016 kolye modelleri ile ilgili arayışları sıkça göreceğiz. Aksesuarlar, günlük kombinlerin ve özel davetlerde kullanılan elbise kombinlerinin vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Kadınlar, kendilerine yakışan renkleri ve desenleri seçtikten sonra bu kombinlerini daha da zenginleştirmek için küpe, yüzük ve kolye modellerini kullanırlar.

İşte bu yazımızda sizlere 2016 kolye modelleri ile ilgili özel bir koleksiyon hazırladık. Bu yıl hangi kolye modellerinin kadınlar tarafından daha çok tercih edildiğine hep beraber göz atacağız.

Bayan-trend-kolye
2016 kolye modelleri arasında en çok görmeye devam edeceğimiz model uzun kolyeler olacaktır. Dekolteden aşağı süzülen ve birkaç kat halinde gördüğümüz kolyelerin her bir katında farklı dokunuşlara yer verilmektedir. Bazen zincirli, yazılı veya düz sade bir kolyeden oluşan bu üçlü görünümlerin, kıyafetleri daha şık gösterdiği şüphesizdir.

Kolye seçimlerinde altın veya gümüş tercihinde bulunanlar, her iki maddeden de en özel koleksiyonları inceleyebileceklerdir.
Hemen hemen birbirlerine yakın modelleri ister altın kolye olarak alıp kullanabilecekler, isterseler de bütçelerine uygun gelecek olan şık ve zarif gümüş kolyeleri seçebileceklerdir.

Kolyeler kişilerin zevklerine uygun her şekilde tasarlanmakta ve beğenilerinize sunulmaktadır. İster taşlı, boncuklu veya renkli modellerini, isterseniz de yalnızca tek sıra veya birkaç kat zincirli modellerini bulabileceğiniz kolyeleri kullanarak kombinlerinizle iddialı birer kişi haline gelebilirsiniz.

Güzel-kolye-modelleri
Yaklaşmakta olan sevgililer gününde hayatınıza anlam katan kişilere alacağınız kalpli kolye, alyans kolye veya sonsuzluk kolyeler ile bu günü daha değerli bir hale getirebilirsiniz. Sevdiklerinizin boynundan çıkarmak istemeyecekleri bu kolye hediyeleri ile adeta büyülendiklerini hissedeceklerdir.

2016 kolye modelleri arasında en çok tercih edilenlere baktığımız da, bereketin simgesi olan toprak ana kolye modelini, uğurlu geldiğine inandığınız melek kanatları kolyeyi, şansınızı arttıracak olan dört yapraklı yonca, at nalı veya Fatima’nın Eli kolye sıkça modellerine rastlayabiliriz.

 

Ayrıca geçtiğimiz yıllarda kadınların yalnızca kendi isimlerini yazdırdıkları kolye modellerinde, son yıllarda birden fazla ismin bulunduğu da gözlerden kaçmamaktadır.

2017 Kolye Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html