2017 İlkbahar-Yaz Spor Ayakkabı Modası

2017 İlkbahar-Yaz Spor Ayakkabı Modası
23 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.103 kez okundu.

2017 İlkbahar-Yaz Spor Ayakkabı Modası

İlkbahar-yaz-spor-ayakkabı-modelleri
Ayakkabı modası her geçen gün yenilenmektedir. Ayakkabı modasında spor ayakkabıların çok büyük bir önemi vardır. Hemen her yıl değişik modellerle karşımıza çıkan spor ayakkabılar 2017 İlkbahar-Yaz sezonunda da sıklıkla karşımıza çıkacaktır. Sokak modasına yön veren defilelerde kullanılan spor ayakkabıları sizler için derledik.

Leopar Desenli Spor Ayakkabılar

Leopar deseni, başta çanta ve kürk olmak üzere birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Yeni sezonda da birçok alanda kullanılacak leopar desen, artık ayaklardaki yerini alacaktır. Leopar desenine sahip spor ayakkabılar önemli defilelerde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Leopar desenli spor ayakkabılarda bağcıklı modeller öne plandadır. Bunun yanı sıra alt kısmında siyah tonların hakim olduğunu görüyoruz. Düz modellerin yanı sıra fermuar ayrıntısına yer verilen modeller de revaçtadır. Spor ayakkabı anlayışına yeni bir soluk getiren leopar desenli spor ayakkabılar ile klasik tarzda bir spor şıklığı yaşayacaksınız.

Beyaz Spor Ayakkabılar

Spor ayakkabı denildiğinde en fazla karşılaştığımız renk şüphesiz ki beyazdır. Beyaz spor ayakkabıları hemen her dönemde revaçtadır. Önümüzdeki sezonda özellikle üst kısmında 3 kemer detayı olan modeller revaçta olacak. Bağcıklı yerine daha düz modellerin tercih edildiği görülüyor.

Beyaz spor ayakkabılarının bazılarında farklı tonlarda ayrıntılar da kullanılmaktadır. Taban kısmı geniş tutulan bu spor ayakkabılar ile hem şıklığı hem rahatlığı bir arada yaşayacaksınız. Birçok önemli firmanın yeni tasarımlarının yavaş yavaş raflardaki yerini aldığını görüyoruz. Sizler de beyaz spor ayakkabıları tercih ederek her dönemin modasını yakalayabilirsiniz.

Renkli Spor Ayakkabılar

Havaların ısınmasıyla birlikte açık renkli kıyafetler ön plana çıkacak. Bu doğrultuda spor ayakkabılarda da rengarenk modeller ön planda olacaktır. Özellikle fosforlu yani parlak renklerin kullanıldığı modellerin daha sık kullanıldığı görülmektedir.

Renkli spor ayakkabıları incelendiğinde önümüzdeki sezona damga vurması beklenen turkuazın öne çıktığını görüyoruz. Ayrıca, başta pembe olmak üzere renklerin canlı tonlarının bir arada kullanıldığı modeller de son derece revaçta olacaktır. Bu tarz ayakkabıları renkli t-shirtler ile kombin edebilir ve olumlu sonuç elde edebilirsiniz.

Desenli Spor Ayakkabıları

Yaz dönemiyle birlikte havaların ısınmasıyla canlı renklerle süslenmiş desenli modeller ön plana çıkmaktadır. Özellikle çiçek desenleri, sokaklarda bahar esintilerine neden olmaktadır. İşte bu desenler yeni dönemde spor ayakkabıları da süsleyecektir.

Desenli spor ayakkabılar da canlı renkler öne çıkmaktadır. Ayakkabıların özellikle yan kısımlarında kullanılan çiçek desenleri dikkat çekmektedir. Bu tarz ayakkabılarda pembe rengin ön planda olduğu görülmektedir. Bu desenlerin orantılı bir şekilde kullanıldığı modellerle mükemmel sonuç elde edebilirsiniz. Özellikle uygun taytlarla kombin edildiğinde çok iyi bir kombin ortaya çıkarabilirsiniz.

Spor ayakkabı konusunda önümüzdeki yıl öne çıkması beklenen modeller bu şekildedir. Siz de kişisel zevkinize ve evinizde bulunan yazlık kıyafetlerinize en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece yaz döneminde de şıklığınızdan ve sportif görüntünüzden ödün vermeyeceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html