2017 Ev Dekorasyonu için Dikkat Etmeniz Gerekenler

2017 Ev Dekorasyonu için Dikkat Etmeniz Gerekenler
3 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 712 kez okundu.

2017 Ev Dekorasyonu için Dikkat Etmeniz Gerekenler

 

2017-Ev-Dekorasyonu-Dikkat-Edilmesi-Gerekenler

Pek çok kişi evlenmeden evvel eşya alımı yaparken yanlış kararlar vererek önce eşyaları alıp daha sonra mobilya alımı yapmaktadır. Ancak aldığınız mobilyaların renginden büyüklüğüne kadar her konu evinizi daha önce bulmayı gerektirir. Duvarların rengini değiştirip eşyalarınıza uydurabilirsiniz ancak evin büyüklüğü konusunda bir şey yapamazsınız. Bu yüzden daracık alanlara sıkışıp kalmak istemiyorsanız eşyalarınızı evinizin ve odalarınızın büyüklüğüne göre seçmeniz ev dekorasyonu bakımından faydalı olacaktır.

2017 ev dekorasyonu modasına baktığınız zaman az mobilya kullanımının daha geniş ve ferah alanlar yaratabilmek adına önemli olduğunu görebilirsiniz. Alacağınız eşyaları seçerken bu ayrıntıyı göz önünde bulundurmanız faydanıza olacaktır. Beyaz eşya seçimlerinde ise klasik seçimler yerine renkli buzdolabı seçmeniz mutfağınıza daha enerjik bir hava katacak ve mutfakta daha fazla vakit geçirmek istemenize olanak sağlayacaktır. Aynı şekilde salonlarınızı da renklendirmeniz faydanıza olacaktır.

Renkli mobilyalar bu yıl en trend koltuk takımları arasında yer almaktadır. Eviniz kendinizi huzurlu ve güvende hissettiğiniz yerdir. Bu yüzden ev düzenleme sırasında kendinizi huzurlu ve mutlu hissedebileceğiniz eşyalara bakmanız daha doğru olacaktır. Ancak eşya içinde boğulmamak için az eşya daha ferah alanları tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Minimalist mobilya seçeneklerinin oldukça fazla olduğunu görebildiğimiz günümüzde bu düşünce tarzına uygun olarak hazırlanmış olan mobilyaların da 2017 ev dekorasyonu söz konusu olduğunda ilgi çeken ve beğeni toplayan mobilya seçenekleri arasında olduğunu görebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html