2017 En Marjinal Saç Modelleri

2017 En Marjinal Saç Modelleri
16 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.143 kez okundu.

2017 En Marjinal Saç Modelleri

Marjinal-saç-modelleri
Şüphesiz ki 2017 yılının en trendy ve marjinal saç modelleri yandan kazımalı, yani scrillex saç modelleridir. Birçok konuda ikon olarak karşımıza çıkan Rihanna, scrillex kazınmış saç modellerinin farklı versiyonlarını kullanarak, bu konuda da saç ikonu olarak karşımıza çıkmakta.Şimdi size farklı şekillerde de taranabilen birbirinden farklı birkaç scrillex yani kazınmış saç modelinden bahsedeceğiz. Kazınmış saçlar marjinal ve neşeli görüntülerinin yanı sıra, iki türlü kullanılabilme özelliğine de sahiptir. Yanları kazıtarak kullanabileceğiniz gibi, enseyi kazıtma modelleri de mevcut.

1- Başın sol köşesinden başlanarak, aynı hizada kazınarak ense köküne kadar inen kazıma şekli burada sonlanırken, diğer saç telleri uzun ve küt şekilde omuzlara kadar iniyor. Bu saçı tek renkte, örneğin kuzguni mavi siyahta kullanmanızı öneririz. Bu saçı birçok şekilde kullanabilirsiniz. Yukarda bahsedilen şekliyle kazılı kısım açıkta bırakılarak, diğer saçlar omuzlara dökülebilinir. Başka bir stilde kullanmak isterseniz de, kalan mevcut saçların tümünü, önden başlayarak, tepede minik bir topuza dolayabilirsiniz. Bu da marjinal bir topuz oluşturmanızı sağlayacaktır. Bu  tarz bir saçı marjinalliğin dışına çıkarak, bir hanım efendi edasına bürünerek yanı sıra bir abiyeyle kullanacağınız zaman da, saçları diğer tarafa atmalı yani kazılı bölgeye kapatmalısınız. Böylece saçınızın kazılı olduğunu kimse fark etmeyecektir.

2-Yine farklı bir saç kazıtma tekniği çift renkte: Saçın önlerinde balköpüğü sarısı kullanılırken, arkasında siyah kullanılmış. Soldan kulağın 4 parmak üzerinden kazınan saç, aynı hizada sol ense köküne kadar kazılı. Başın ortada ve sağında kalan saçlar, ensede alegarson kısalığındayken, üstlerde doğru çene hizasında. Oldukça marjinal olan bu saç gayet sportif, modern ve dinamik bir görüntü sergiliyor.

3-Ense kazıtma modeli: Bu şimdi bahsedeceğimiz saç, saçlar salık olduğunda kazılı bölgeleri tamamen kamufle edebilen bir saç modeli. Dolayısıyla hem abiye de, hem de marjinal giyimlerde rahatlıkla kullanılabilir. Ensede 4 cm kazınan saç, kulak üzerinde 2 cm kazımayla devam ederken baş çevresinde çizgi halinde devam ediyor. Dolayısıyla hoş bir atkuyruğu modeli yapıldığında, kazınan bölüm kulak üstlerinden itibaren hoş bir görünüm sergiliyor.

4-Waglanmış scrillex:  Yine bu modelde de, başın tam sol çizgisinden itibaren ense köküne inen kısmı kazılı. Diğer saçlar sırta kadar uzun ve waglanmış. Dalga, dalga iri maşa dalgalarıyla aşağıya inen saçlar hem 60 ların, hem de günümüzü meç ediyor. Renk seçeneğiyse bal sarısı.

5- Dolma stilinde scrillex: Bu modelde de 60lardan bir esintiyle saçlar dolgulu. Alın köşelerinden çift taraflı kazınarak inen saçın sadece orta kısımları uzun. Ve sola yukarıya doğru savrularak tepede dolma yapılmış. Ultra modern bu saçı kullananlar çok dikkat çekecek. Renk seçeneğiyse kuzguni siyah.

6- Çizdirilerek kazınmış saçlar: Saçlar tepelerde 4 cm uzunluğunda ve kabartılmış durumda. Başın iki kenarındaysa, inceli, kalınlı 4 adet saç çizgisi bırakılmış, yanı sıra ense 3 numara kazınmış. Renk önergesi yine siyahtan yana.

7-  Tümüyle kazınmış saçlar: Arzuya göre saçların tümü 2 veya 3 numaraya tamamen vurdurularak ta marjinal bir görünüm elde edilebilir. Ama bu tarz yüzü minyon ve düzgün hatlara sahip kişilerce tercih edilmelidir. Zira tüm yüz hatlarını ortaya çıkaran bir saç stilidir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html