2016 Yılının Modası Şifon Gömlekler İle Yapılabilecek Kombinler

2016 Yılının Modası Şifon Gömlekler İle Yapılabilecek Kombinler
15 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.308 kez okundu.

2016 Yılının Modası Şifon Gömlekler İle Yapılabilecek

Kombinler

Bohem Tarzının ve şifon asimetrik kesim gömleklerin, moda olduğu yaz aylarında, desenli veya düz renkte edinilen birkaç şifon gömlek, her türlü ortam için uygun giysileri elinizin altına getirecektir. Şifon gömlekler, dolabınızda daha önce bulunan kot etek ve pantolonlar ile keten her türlü alt giysi ile uyum sağlar. Bu yıl moda olan; mavi, yeşil veya sarı barındıran şifon gömlekler ile altına düz babet tarzındaki ayakkabılar kullanılarak gündüz kombini, yüksek topuk, bantlı ayakkabılar kullanılarak gece kombini yapılabilmektedir.

Şifon Gömlekler İle Gece Kombinleri

İnce şifon kumaştan üretilen şeffaf gömlekler, kısa yırtık kot şortlar ile sıcak yaz aylarında şık bir görüntü oluşturmaktadır. Yine altına giyilen kot etekler ile plaj partileri için uygun olacaktır. Bu tür organizasyonlara katılırken, şifon gömleklerin altına, ince topuk bantlı ayakkabılar ve küçük çantalar kullanılmaktadır. Şifon kumaşlar hafif olduğu için kadınlara rahat bir gece geçirme olanağı da sağlar.

Şifon Gömlekler İle Gündüz Kombinleri

Gündüz kullanımı için daha sade kumaşlardan üretilen şifon gömlekler bulunmaktadır. Bu tür şifon gömleklerden edinip, gerektiğinde iş kombini olarak kullanmakta mümkündür. Gün boyu dışarıda olan kadınlar, altına keten etekler veya pantolonlar ve dolgu topuk ayakkabılar ile şifon gömlekleri, kombinleyebilmektedir. Gündüz kullanım için büyük ebatlarda renkli spor çantalar, bu tür giysileri tamamlayacaktır.

2016 Yılının Modası Şifon Gömlekler İle Yapılabilecek Kombinler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html