2016 Yazı Saç Modası

2016 Yazı Saç Modası
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.447 kez okundu.

2016 Yazı Saç Modası

Kadınların güzelliğini tamamlayan en önemli unsur, saçlarıdır. Yüz şekli ile uyumlu model ve renkte kullanılan saçlar, güzelliğinizin hemen fark edilmesini sağlayacaktır. 2015 Yaz sezonunda ise saç renk ve modelleri çok çeşitlidir. Genellikle doğala yakın saç renkleri ve düz fönler tercih edilir. Yaz aylarında saçlarında renk geçişleri ve ışıltı görmek isteyen kadınlar, ombre ve gölge yaptırarak saçlarını doğala yakın renklendirmektedir. Özellikle son yıllarda kullanılan ombre, kahverengi saçın üzerinde, balköpüğü, kahve köpüğü ve kumral tonları ile oluşturulmaktadır. 2016 yaz modasında çok fazla kullanılan ombre saçlar, birçok film yıldızı tarafından da tercih edilmektedir.

Kısa Saç Modelleri

Saçlarını kısa kullanmaya alışan, rahatlığına düşkün kadınlar tarafından genellikle kısa saç kullanılmaktadır. Son yıllarda kullanılan arkası katlı önleri uzun küt minyon yüz şekline sahip kadınlar tarafından hala sevilerek kullanılır. Bunun dışında bir tarafı diğerine göre uzun asimetrik saç modelleri de genç kızlar tarafından kullanılmaktadır. Asimetrik kesim saçlardan hoşlananların kullandığı; mavi, yeşil, pembe, turuncu renk saçlarda bu yıl fazlaca karşımıza çıkmaktadır.

Uzun Saç Modelleri

Birçok genç kızın tercih ettiği uzun saçlar genellikle katlı model kullanılır. Düzleştirici ile oluşturulmuş düz saç modeli, sadeliği tercih eden kadınlar tarafından tercih edilir. Özel günler ve düğünlerde ise uzun saçlar, maşa ve bigudiler ile dalgalandırılarak şekil verilmektedir. Uzun saç ile yapılan atkuyruğu ve topuzlar, abiye giysiler ile şık görüntü oluşturacaktır.

2016 Yazı Saç Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html