2016 Yaz Modası Yenilikleri

2016 Yaz Modası Yenilikleri
23 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.175 kez okundu.

2016 Yaz Modası Yenilikleri

2016 yaz modası her şeyiyle damga vuracak. Neye mi? Renklere, eğlenceye, enerjiye, uçuş uçuş olan her şeye, insanı harekete geçirecek her detaya. 2016 yılının yaz kreasyonunda nelerin olacağını buradan öğrenmelisiniz. Siz de modada olan her yeniliğe ilgi duyuyor, hiçbir şeyi kaçırmamam gerek diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Katılacağınız davetler, törenler, yemekler, mezuniyetler de derken, şölen üzerine şölen demek. Kanınızı ısındıran bu hayallere, dolabınızda yenilik yaparak katılmak ise sizin bir artınız olacak.

sarı ve turuncunun kıyafetlere işlenmesine ne diyeceğiz? Tabii ki, enerji! Özellikle 1960 ve 1980 yılları arasındaki döneminde bu zamanlarda sıkça yeniden gün yüzüne çıkması, renklerin karışımı daha bir farklı kılıyor. Nostalji havası kokan kıyafetlerde, duygular da yer alıyor.

Pembeler uçuşuyor! Her yanda pembeler, cıvıltılar, pembelere de dolanıyor. Bu yaz modasında sıkça göreceğimiz renklerden biri de kendisi. Elbiseler, bluzlar, şifon etekler derken her yana oldukça hızlı yayılacağa benziyor. Fuşya ile pembenin iç içe geçmiş hali ise, hem taze hem de çekici bir görüntü ortaya çıkaracak. Günümüzde artık unısex bir renk haline gelen pembe, cesaretli erkek kombinlerinde de yer alabilir. Özellikle beyaz gömleklerin üzerine giyilen kazak modelleriyle, kışın da bu cazibenizden bahsedecektir.

Siyah ve Beyazın bitmeyen bir macerası ise dillere destan. Özellikle gömlekler de, etekler ve elbise modellerinde, aksesuarlar da onlar her daim var. Yazın sıcaklığında da eksik kalmayacak.

Omuzlarınıza güveniyor, dekolteyi seviyor musunuz? O zaman şimdiden sıkça görmeye alıştığınız bir model geliyor.detayı. V yaka, ya da yuvarlak yaka modelleri, sırt dekolteli modeller de gardırobunuzda mutlaka yer alacağa benziyor. Yoksa bir tane temin edin. Çünkü her daim hem şık, hem çekici, hem de iddialı olmanıza katkı sağlayacağa benziyor.

püsküller diyoruz. Kıyafetlerden, çantalara her üründe bolca püsküle rastlamak mümkündü, işte yazın da isminden söz ettireceğe benziyor. Ufak bir detayda, ya da bütün bir parçada yer alan püskülleri kullanırken dikkat etmeniz gereken tek detay, anatominize uygunluğu elbette ki. Yere yakın olan püsküller daha kısa görünmenize sebep olacağından, püskülün uzunluğu ve hangi üründe tercih ettiğinize, dikkat edin diyoruz.

Gömlek modelleri, tunik ve salaş hırkalar ise kıştan beri devam eden bir yükselişin içinde. Yaza uygun olan kumaşlarla tercih edildiğinde, aynı salaşlık ve cool hava devam edebilir. Üzerinize şal formunda atacağınız askılı hırkalar, hem spor hem de farklı görünmeye katkı sağlayacaktır. Delikli hırkalar ise, serin havalarda üzerinize giyeceğiniz, bir yemek veya yürüyüş esnasında kolunuza alacağınız, farklı ve sıcak bir şıklık hissinden öteye geçecek.

Kısacası renklerin harmanlanışı, siyahın ve beyazın listede hep yer alması, biraz hippi, biraz şirin ve çocuksu kalmak ise,  bu yaz elimizde. Yeter ki, kıyafetleri doğru yer ve zamanla uyumlu kılalım. Şimdi, biraz alışveriş zamanı.

2016 Yaz Modası Yenilikleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html