2016 Yaz Modası Keten Gömlekler

2016 Yaz Modası Keten Gömlekler
29 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.431 kez okundu.

Yazlık Gardırobunuzu Keten Gömlek Konforundan Mahrum Bırakmayın

Keten kumaşı cildin hava almasını sağladığı için terlemeyi engelleyen yapısıyla yazlık kıyafetlerde en çok kullanılan malzemelerden biri. Markalar çok şık ve rahat keten gömlek modelleri üretip beğeniye sunuyorlar. Yazlık gardırobunuzu bu keten gömleklerin konforundan mahrum bırakmayın deriz.

Keten Gömlekler İle Ofis Şıklığı Garanti

Çalışan kadınlar için yazın işe giderken hem şık hem de sıcakların bunaltıcı etkisinden olabildiğince az rahatsız olacak şekilde giyinmek çok önemlidir. Keten gömlekler ile yapacağınız kombinlerle ofis şıklığını garantilerken sıcaktan bunalmamayı da başarabilirsiniz. Keten gömlekleri ister pantolon, ister etek ya da şortlarla kombinleyin gayet şık görüneceğinize emin olabilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi de uzun iş saatleri boyunca ayaklarınızın rahat kalmasına yardımcı olacak modellerden yana kullanmanız yerinde olacaktır. Sandalet, espadril ya da babet ayakkabıları giyebilirsiniz keten gömlek kombinlerinin altına.

Günlük Şıklık İçin de Keten Gömlek

Keten gömlekler elbette yalnızca çalışırken değil günlük şıklık için de vazgeçilmez. Bu rengarenk gömlekleri mini eteklerle, keten şortlarla ya da pantolon, taytlarla kombinleyerek yaz ayları boyunca günlük hayatınızda da şıklığınızla dikkat çekmeyi başarabilirsiniz.

2016 Yaz Modası Keten Gömlekler Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html