2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri
7 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.344 kez okundu.

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

Her genç kızın gelin olduğunda hayallerini süsleyen bir gelinlik modeli vardır. Bunun farkında olan tasarımcılar farklı bir bakış açısına sahip tesettürlü bayanlar içinde birbirinden güzel ve gösterişli gelinlik modelleri üretebiliyorlar. Büyük firmaların dahi el attığı bu sektörde yenilikçi ve özel tasarımlara ulaşabilmek oldukça kolay bir hal aldı. 2016 Tesettür Gelinlik Modelleri içinde tamamen tüller ile süslenmiş modellerden, simler ve gipürler ile tamamlanmış modellere kadar birbirinden farklı modelleri bulabilmek mümkün. Ayrıca tesettürlü bayanlar için de gelinlikler özel olarak tasarlanabiliyor. Seçilen tül ve duvak çeşitleri bayanların seçim şansını arttırmaktadır.

2016 yılında açık gelinlik modellerinde olduğu gibi tesettürlü modellerde de aynı moda tarzı küçük değişikler ile kullanılabilecek. Kabarık gelinliklerin daha çok tercih edildiği 2015 senesinden farklı olarak 2016 yılında prenses model gelinlikler daha parıltılı olmak isteyen gelinler tarafından daha çok tercih edilecek. 2016 Tesettür Gelinlik Modelleri yeni tesettür gelinliklerin yeni tarzını açığa çıkaracak diyebiliriz. Renk açısından tesettürlü gelinliklerin geneli beyaz renk ağırlıklı olsa da krem renge yakın modellerin bu sene daha çok tercih edileceği bir gerçek.

Özel ürünler satan birçok mağaza genellikle hazır ürünlerin satışını yapsa da bayanların birbirleri arasında tercihleri değiştiği için gelinlik beğenen bayanlar kendi tarzlarını gelinliklerinde yansıtmaktan da geri kalmayacaklar. Sim ve parlak pulların olduğu gelinlikler yeni yılın enleri arasında olabilecek şekilde ön yargı yaratan satışlarda duyulmaya başlandı. 2016 Tesettür Gelinlik Modelleri gelin adayları için farklı tarzları bir araya getirerek yeni bir arayış içinde diyebiliriz. Ayrıca öne çıkan modeller arasında olan kaftanlı ve kabarık etekli gelinliklerin de olduğunu söylemekte yarar var. Fiyat yönünden de geçen senenin fiyatlarından satışların yapılacağı da gelen haberler arasında oldu.

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html