2016 Şapka Şıklığının Fiyatı

2016 Şapka Şıklığının Fiyatı
11 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.027 kez okundu.

2016 ŞAPKA ŞIKLIĞININ FİYATI

2016 kış trendleri incelendiğinde şapkalarıngeniş yer tuttuğu göze çarpmaktadır. Yapılan tasarımlarla bayanlar hem soğuktan korumuş hem de tarzlarından ödün vermemişlerdir. Her sezon olduğu gibi 2016 sezonunda da kadınların ilgi odağı şapkalar, bereler ve atkılardır.

Fransız Bere ve Fiyatı

Şık, ikonik tarzda olan Fransız bereleri klasik ve çok yönlü şapkalardır. Her kıyafete uyum sağladığı için alternatifli modellerdendir. Fransız bere şapkalar 20 TL ile 100 TL arası fiyatla satılmaktadır. Modası geçmeyen özelliğinden dolayı her bayanın gardırobunda bulunması gereken kış aksesuarlarındandır.

Fötr Şapka ve Fiyatı

Fötr şapkalar, maskülen (feminen) tarzda giyinmeyi seven bayanların tercih ettiği modellerdendir. 2016 kış sezonundaki moda tasarımlarında bu tarz giyinmeyi seven bayanlar ihmal edilmemiştir. Feminen tarzı giyinen fötr şapkalarda 2016 kış sezonunda yerini almıştır. Fötr şapkalar sadede kullanılabilir. Tek başına bile elegant duruşu olan modeldir. Kış aylarında keçeli kumaşlardan yapılan şapka yazın hasır malzemeden yapılmaktadır. Fötr şapkaların fiyatı 79 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Örgü Bere ve Fiyatı

Örgü bere şapka genç erkek ve bayanlar üzerinde oldukça moderndurmaktadır. Şapkalar kişinin görünümünü değiştiren, modaya uygun ve şık bir görünüm kazandıran aksesuarlardır. Oldukça konforlu bir şapkadır. Çıkarıldıktan sonra taşıması da kolaydır. Gardıropta da fazla yer kaplamaz. Her parçaya, kıyafete eşlik edebilen bir yapıdadır. Her rengi kolayca bulunabilir. Karışık, ebruli renklerle de örülebilir.  Her keseye hitap eden modellerdendir. Ayrıca örgü örmesini bilen ve seven bayanlar daha ucuza mal edebilmektedir. Diğer şapkalara göre modası rahat takip edilebilen bir aksesuardır. Atkı ve eldivenle de çok rahat bir şekilde kombin yapılabilir. Örgü berelerin fiyatları 15 TL ile 60 TL arasında değişmektedir.  Ortalama bir yünün fiyatı 5 liradır. Bere ve atkı için en az üç tane yün alınması gerekir. Atkı ve bere rahatlıkla örülebilir.

Kürk Şapka ve Fiyatı

Kuzeyde yaşayanlar için tasarlanmış bir şapkadır. Bu tarz şapkalar kuzey ülkeler için hayati bir gereklilik özelliği gösterir.  Ama 2016 kış sezonunda moda trendleri arasında da yer almaktadır. Gerçeklerinin yerine sunileri daha zarif durmaktadır. Toplumda farklı olmak isteyen, moda ve zarafetten ödün vermeyen bayanlar için ideal bir modeldir. Bayan çantalarına, ayakkabılarına da kürk modeller yerleştirilmiştir. Eskiden kürklü modelleri sadece zenginler sahip olma imkânı yakalıyordu. İmitasyonlarla beraber her kesime hitap etme imkânı oluştu. Kürk şapkaların oldukça özgün tasarımları bulunmaktadır. Yüksek kaliteli ve estetik bir duruş sergilemektedir. Kürk şapkaların fiyatları 55 TL ile 400 TL arasındadır.

Binici Şapka ve Fiyatı

2016 sezonunda yer alan binici şapkalar oldukça asil duruşa sahiptir. Zarif ve spor bir hava vermek isteyen bayanların kullanacağı bir modeldir. Binici şapka fiyatları 20 TL-120 TL arasındadır.

2016 Bayan Şapka Resimleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html