2016 Pantolon Modası

2016 Pantolon Modası
2 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 822 kez okundu.

2016 Pantolon Modası

Yeni yılın gelmesiyle gözler tasarımcılara çevrildi. Bir çok moda pantolona farklılık getirmek için kolları sıvadı. İşte merakla beklenen pantolon modası..

*İspanyol Paça Pantolonlar
Çok eski zamanlardan beri çokça tercih edilen hit parçalar arasında yerini alan İspanyol paça pantolonlar erkekler ve bayanların tercih ettiği pantolon trendlerinden biridir. Doğru kombinlediği sürece fiziği mükemmel gösteren pantolonlar uzun görünmek isteyenler içinde tercih ediliyor. Fiziği olduğundan düzgün ve zayıf gösterdiği için bir çok bayanın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.  2015 ‘te de en çok satılan pantolonlar arasında yer alan İspanyol paça pantolonlar bu yıl da sizleri yalnız bırakmıyor. Bir çok çeşit ve renkten oluşan bu model erkekler tarafından da tercih edilmektedir.

Pantolon-model-kombini
*Geniş Kesim Pantolonlar

2016  giyim trendleri bayanların yüzünü güldürmekte kararlı. Rahatlığın ön planda tutulduğunu gösteren pantolonlar bayanların rahat etmesi için tasarlanmış biçimde. Şalvar tipi pantolonlar, geniş kesim, boru paçalar gibi bir çok yeni trendler bu yıl görücüye çıkıyor. Maskülen takılmak isteyenler bol kesim pantolonlardan alarak hafif geniş üst giyimiyle kombinleyebilir. Tarzınızı ortaya koymak istiyorsanız ve rahatınıza düşkünseniz bu pantolonlar tam size göre.

*Militer Tarzı
Bir çok bayanın ilgisini çekecek biçimde olan militer tarzı özellikle vatkalı omuzlara sahip keskin kıyafetler ve o tarzı yansıtan keskin kesimi ve dikimiyle militer tarzı pantolonlar yarım botla kombinlendiğinde mükemmel bir görünüme sahip olabiliyor. Keskin kesimi ve dikimi severim vatkalı omuzlar tam bana göre diyorsanız 2016 sizin yılınız olacaktır.

 *70’ler, 80’ler
2016 da en çok karşınıza çıkacak olan bir diğer pantolon tarzı ise 70’ler, 80’le hatta 60’ların oldukça farklı pantolon trendleri.. Boydan pantolonlar, askılı geniş pantolonlar ve daha bir çok moda 70’lere 60’lara hayranlık duyan bayanlar babaannesi veya anneannesinden kalma pantolonları bu yıl kendince kombinleyerek 2016 pantolon modasına ayak uydurabilir.

 *Deri Pantolonlar 
Hemen hemen her yıl kullanılan deriden bu yılda vazgeçmeyeceksiniz. Çünkü deri bu yıl pantolon modasıyla sizlere sunuluyor. Boydan deri pantolonlar, bol kesim deri pantolonlar, bilek kesim deri pantolonlar ve daha bir çok çeşidiyle deri, 2016 yılının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Pantolon-kombinleri
*Pantolon Etek 

Geçen yıl yaz aylarında çokça tercih edilen pantolon etekler bu yıl yeni çeşit ve renkleriyle 2016 kış aylarında tercih edilmeye başladı bile. Gül detayına yer verilerek farklı bir hava yaratan pantolon  etekler rahatına düşkün bayanların en çok tercih ettiği pantolon çeşidi.

*Askılı Pantolonlar 
Geçtiğimiz yıllarda hayli tercih edilen askılı pantolonlar daha çok kotlarda tercih edilirken bu yıl İspanyol paça pantolonlar, boru paça pantolonlar, havuç paça pantolonlar ve geniş paça pantolonlara da getirilerek güzel bir hava yaratacağa benziyor. Normalde ince askıların kullanılması zarif bir hava yaratırken bu yıl askılar kalınlaşarak biraz hippi havaya bürünmeye başladı. 60’ları anımsatan bu trend askıyı seven bayanların beğenisine sunuluyor.

 Pantolon-model
*Yüksek Bel Skinnyler 

Yüksek bel sevenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan bu trend 2016’da daha farklı şekliyle geliyor. Yüksek bel olmasına rağmen bilek kesim olan pantolonlar fiziği güzel gösterebilecek biçimde.

 *Baggy Pantolonlar 
90’lı yılların vazgeçilmezleri arasında yer alan bu pantolon modası 2016’yı kasıp kavurmak için yeniden geliyor. Şalvar görünümünde olan jean tarzında olan bu trend vücut hatlarının görünmesini engelliyor. Fiziğinden şikayetçi olanların imdadına yetişecek tarzda tasarlanan pantolon bol, salaş görüntüsüyle farklı görünmek isteyenlerin en büyük tutkusu.. Baggy pantolonları tercih edenler daha çok kilosundan şikayetçi olanlardır. Sizde kilo sorunu yaşıyorsanız bu pantolon çeşidini tercih edebilirsiniz..

2016 Pantolon Modası Resimleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html