2016 Modası Ofis Kombinleri

2016 Modası Ofis Kombinleri
20 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.207 kez okundu.

2016 Modası Ofis Kombinleri

Çalışan kadınların en büyük problemi, her gün ne giyineceğini düşünmektir. Aynı tarz giysiler yerine, her gün değişik kıyafetler, kadınları göz alıcı ve bakımlı göstermektedir.  Fakat her gün işe giderken değişik giysi bulmak, oldukça zaman alır. Bu sebeple giysi alırken, birlikte kullanılacak parçaların, rahatça değiştirilebilecek olması önemlidir. Yaz sezonunda çalışan kadınlar için bol miktarda gömlek ve pantolon seçeneği mevcuttur. Yılın moda renklerini taşıyan birkaç parça giysi edinerek, daha önce dolabınızda bulunan giysiler ile karıştırarak kullanma olanağınız olacaktır.

Değişik Tarzda Birkaç Adet Gömlek Edinilmelidir

Bu yaz vitrinler, gömlek cennetini andırmaktadır. Her tarz, değişik renkte ve her ortama uygun gömlekleri kısa süre içinde bulmak mümkündür. Yılın modası; beyaz, sarı, yeşil, mavi gibi düz renk veya desenli birkaç adet gömlek edinmek çalışan kadınların işini kolaylaştıracaktır. Dolabınızda daha önceden bulunan pantolon ve her boydaki etek ile kombinleyerek kullanma şansınız bulunmaktadır.

Kot Veya Şifon Etek Her Dolaba Girmelidir

Bu yıl kot kumaştan üretilmiş her türlü giysi moda. O sebeple de bol miktarda kot eteği, vitrinlerde görmek mümkündür. Yine yılın modası geniş şifon eteklerin kısa ve uzun modelleri rahatlıkla bulunabilir. Değişik giyinmeyi seven, çalışan kadınların, birkaç adet kot ve geniş şifon eteklerden edinerek, farklı kombinler oluşturması mümkündür. Daha önce dolapta bulunan gömlek ve blazer ceketler ile değişik kombinler oluşturma şansı olacaktır.

2016 Modası Ofis Kombinleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html