2016 Moda Trendleri

2016 Moda Trendleri
25 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.212 kez okundu.

2016 Moda Trendleri

Etiketler:2016 Moda Trendleri, Moda Trendleri, Moda Ürünleri, Trend Moda Ürünleri, 2016 Modası, Trend Moda, Yılın Modası
2016 senesinin moda trenleri yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. 2016 Moda Trendleri sizlere sunmaktayız.Modacıların, mankenlerin ve tasarımcıların üzerinde görmeye başladığımız bu senenin moda trendlerine dilerseniz bir göz atalım. Sezonun moda trendi arasında siyah ve beyazın uyumu ile grafik desenler oluşturuyor. Hem olaya biraz illüzyon giriyor hem de sizi daha zayıf, daha zarif ve şık gösterebiliyor. 2016 moda trendleri olarak adlandırabileceğimiz bu kıyafet türlerini alarak çok daha güzel görünebileceğinizi belirtmek isterim. Geçtiğimiz senelerin de oldukça popüler kıyafetlerinden olan siyah beyaz grafik desenler bu senenin ve önümüzdeki senenin de moda trendleri arasında yer alacağa benziyor.

2016 trendleri arasında yer alan bir diğer model ise kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan kürk modelleridir. Hem kısa modelleri hem de uzun modelleri bulunan kürkler çok daha hoş gözükmektedir. Hemen hemen her renkte olan kürk modelleri, mantolar, montlar ya da kürk montlar sizin vazgeçilmezleriniz arasında yer alacağa benzemektedir. 2016 moda trendleri arasında yer alan en ilgi çekici, en çok göze çarpan model ise punk modelleri olmaktadır. Punk tarzı olarak adlandırılan tarzın en önemli kombini zımbalar ile siyah deri parçaları olmaktadır. Tasarımcılar tarafından yeniden yorumlanmış olan bu tarzın kıyafetleri ile kış aylarında siz de çok moda olabilir çevrenizdeki kişilerden oldukça olumlu bir şekilde yorumlar alabilirsiniz.

2016 sezonunda bir çok dönemin modasının yansımaları, günümüze uyarlanmalarının olacağı bir sezon gibi gözükmektedir. Bu dönemlerin en başında ise meşhur 80’ler modası gelmektedir. Bu modadaki büyük aksesuarlar, geometrik tarzdaki desenler, renkli olan kombinler çok fazla dikkat çekmektedir. Siz de 80’lerin günümüze uyarlanmış hali olan bu akıma katılabilirsiniz. 2016 moda trendleri arasında 80’lerden sonra gelen akım ise 70’ler akımı olmaktadır. Bu senelerin günümüze uyarlanmış halinde biraz daha bohem tarzı göze batacak gibi olmakta. Sonrasında ise 60’ları görmek mümkün olacak. 60’lı senelerin şık siluetleri, zarif bayan giyimleri, eldivenleri ve mini tarzda olan elbiseleri çok fazla dikkat çekmektedir. Günümüzde ise bu durumu anımsatacak tarzda birtakım tasarımlar yapılmış ve yakında da raflardaki yerlerini almak üzere beklemektedir.

2016 Moda Trendleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html