2016 Gelinlik Modası

2016 Gelinlik Modası
11 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.245 kez okundu.

2016 Gelinlik Modası

Yaz aylarının gelişi ile birlikte düğün sezonu açılmış, düğün hazırlığı yapan gelin adayları ise mağazaları gezerek gelinlik modellerini araştırmaya başlamıştır.  Bu yaz, gelinlik modelleri çok çeşitlilik gösterir. Yıllardır kullanılan 2016 straplez model gelinliklere ek olarak, sırt dekolteli gelinlikler ve tekrar eski uzun duvaklar modaya çıkmıştır. Gelin saçları, topuz modellerin dışında, dağınık bırakılarak taç ile duvak iliştirilmiş şekilde kullanılmaktadır. Saçlar bu şekilde kullanıldığında, gelinliğin yanında gösterişli bir gece elbisesini anımsatır.

2016 Straplez Model Gelinlikler

Yıllardır en çok kullanılan gelinlik modelleri arasındaki straplez model, bu yaz da gelin adaylarının en beğendiği modellerden biridir. Etek kısmı hafif kabartılı olan ve gelinliğin diğer detayları sade modellerdeki bu gelinlikler, dağınık toplanmış bir topuz ve uzun bir duvak ile masallardaki gelin gibi görünme şansı verecektir.

2016 Uzun Kollu Ve Sırtı Açık Gelinlikler

Bu yıl, fazla kullanılmaya başlayan gelinlik modellerinden biri de 2016 sırtı açık gelinliklerdir. Sırtının güzelliğine güvenen gelin adayları tarafından, daha çok tercih edilir. Önden bakınca tamamen kapalı olan gelinliğin sırt bölümü, açık ve ince bantlar ile şekillendirilmiştir. Sırtı dekoltesi böyle detaylı gelinlikler ile kısa duvaklar kullanmak daha gösterişli olacaktır.

2016 Dantel Ve Tüller İle Süslü Gelinlik Modelleri

Bu yıl elbiselerde de fazla kullanılan dantel ve tül karışık yakalar, gelinlik modasına da yansımıştır. Yakası komple tül ile oluşturulmuş gelinlik modelleri mevcuttur.

2016 Gelin Modası Fotoğrafları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html