2016 Bluz Modelleri

2016 Bluz Modelleri
20 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.113 kez okundu.

2016 Bluz Modelleri

Etiketler:2016 Bluz Modelleri, Bluz Modelleri, Güzel Bluz Modelleri, Trend Bluz Modelleri, Bluz Kombinleri, Bluz Modelleri Kombinleri
Pantolon ve eteklerimizi tamamlayan, onlara daha da şıklık katan bluzlar modası asla geçmeyen ürünlerdir.2016 Bluz Modelleri’ni sizlere açıklayıcı ve görsel bir şekilde sunmaktayız. Her dönemde bluzlara ihtiyacımız olacağı aşikârdır. Ancak modası modellerinden dolayı bazen geçebiliyor ve değerlendiremediğimiz zaman modaya uygun bir bluz saha almaktayız. Peki, siz bluzlarınızı alırken neye dikkat edersiniz? Yakışmasına dikkat ederim diyen de var, rengine diyen de var, hatta fiyatına diyen de var. Ancak çok nadirdir modasına diyen. Yeni sezon bluz modelleri modayı takip edenler için firmalar tarafından özenle hazırlanmış. Biraz inceleme fırsatı bulduğumuzda ve doğrusu çok beğendik. Giderek daha modern ve şık tasarımlar ortaya çıkmakta. Bunun yanında rahatlığı da es geçmemek lazım diye düşünüyoruz.

Yeni modeller birbiri ile rekabet halinde adeta. Hepsi bir diğerinden daha güzel tasarlanmak amacıyla üretilmiş. Bunlardan biri vatkalı bluzlar. Vatka çoğunuzda olduğu gibi bizde de eski zamanları hatırlatıyor. Hani şu modern kadınların olduğu şık ve sade giyim tarzlarının yer aldığı dönemi hatırlatır. Son zamanlarda bu tarz modellerin yer almasından biz bayanlar olarak son derece mutluyuz. Üstelik çok şık hallerde karşımıza çıkıyor. Yeni sezon bluz modellerinde vatkalar son derece şık olarak kullanılmış. Tüller, payetler, boncuklar, taşlar kullanılmış. Şıklığına şıklık katılmış anlayacağınız.

Bunun dışında birde belden aşağı genişleyen fırfırlı, pileli bluz modelleri bulunmakta. Bunlar şık düğmelerle ve fermuarlarla süslenmiş. Çok şık olmasına rağmen vücut tipine uygun seçilmediği takdirde hoş durmamaktadır. Bu tarz modellerin ince belli bayanlarda hoş durduğu söylenebilir. Bunların yanında lazer kesimli bluzlar, kendinden kolyeli bluzlar da seçenekler arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır moda olan kemerli bluzlar artık yavaş yavaş özelliğini yitirmektedir. Bu sezonda da yer verilmemiştir. Ayrıca yine son zamanlarda moda olan ve bu senenin de modası olacak olan bluzların üzerine takılan şık ve gösterişli kolyelerle bluzlar daha şık hale gelmektedir. Bluzlarda rengârenk tasarımlar yapılmış. Adeta gökkuşağı bluzlara yansımış. Ancak her sezon olduğu gibi yeni sezon bluz modellerinde de bazı renkler baskın çıkmaktadır. Örneğin beyaz ve siyah karışımı şeritli modeller, sarı tonlara nazaran biraz daha ağır basmaktadır.

2016 Bluz Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html