2016 Bayan Bere Modelleri

2016 Bayan Bere Modelleri
11 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.633 kez okundu.

2016 Bayan Bere Modelleri

Etiketler:2016 Bayan Bere Modelleri, Bayan Bere Modelleri, Bere Modelleri, Bayan Bereleri, Bere

Bayanlar şık görünmek için bir çok şeye başvururlar ki kışın en çok başvurulanı bereler.. Hem şık hem de sıcak olsun diyen bayanlar 2016 bere modellerine göz atabilirler.
Farklı dokularla güzelliğinize güzellik katmak istiyorsanız aşağıda yer alan modellere göz atabilirsiniz.
 *Fransız Bere Modelleri 
Kışın kapıya dayanmasıyla gözler bere modellerine çevrildi. Bunlardan en çok göze çarpan model ise Fransız bere modeli denilen bereler. Tipik Fransız tasarımı olan bu model 2016’nın en çok tercih edilen bereleri arasında gireceğe benziyor. Zarif olarak tasarlanmış eğlenceli şekilde süslenmiş bereler hemen hemen herkesin beğeneceği şekilde. Siyahın yanı sıra bir çok göz kamaştıran renk bu bere modelinde mevcuttur. Her rengin açık koyu renginin bulunması bereyi özel kılıyor. Yumuşak kadife kumaştan meydana gelen model Fransız tasarımcıların elinden çıkarak Türkiye’ye geliyor.  Türk tasarımcılar bu modelden esinlenerek modele yaklaşmaya başladı bile.
 *Örme Bereler
Kış aylarında podyumlarda yerini alan örme bereler bu yıl da oldukça dikkat çekiyor. Bu modelin içinde de en çok göze çarpan el yapımı bereler. En çok tercih edilen bere modelleri arasında yerini almaya hazırlanan örme bere modelleri 2016’da da en çok tercih edileceğe benziyor. Bir çok podyumda örme modellerin gösterimi yapılmış ve büyük ilgiyle takip edilmiştir. Hal böyle olunca gözler örme bere modellerine çevriliyor. Köşede çiçek deseni bulunan örme bereler, tığla örülmüş modeller, kalın iple örülmüş modeller, rengarenk modeller ve daha bir çok model bulunmaktadır. Bu modelde en çok üst kısımda tüylere yer verilmiştir.
 *Püsküllü Bereler
Püsküller bereye getirilmeden  önce çanta, ayakkabı, elbise, aksesuar gibi bir çok modelde bulunmuştu. Püskül e yabancı olmadığımız bu durumdan belli. Renkli, saçaklar, altın saçaklar ve gümüş, siyah saçakla ilgi çeken görüntüsüyle 2016 kış aylarında dikkat çeken modelleri arasında.
*Tül, Benekli Bereler 
Bazıları tamamen tülden oluşurken bazıları ise bere ve üstü tül olarak tasarlanmıştır. Moda haftasında podyumları süsleyen bu model ilgiyi üzerinde toplamayı başardı. Şık kürklerde kombinleyebileceğiniz bu bereler görücüye çıkarıldı bile..

2016 Bayan Bere Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html