2016 Balo Elbiseleri

2016 Balo Elbiseleri
5 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.121 kez okundu.

Balo Elbiseleri İçin ÖnerilerMezuniyet balosunda abiyenizin seçimini,  mutlaka mekana göre yapmanızda fayda var.  Balonun yapılacağı yerin ambiyansı ve mekanın kapalı olup olmadığı sizin seçimlerinizi etkileyecektir. Hayatımın en güzel günlerinden birinde en şık ve göz alıcı balo elbiseleri ve fiyatları seçmek sizin hakkınız.  Uzun iyi dikilmiş bir güzel balo elbiseleri giyebileceğiniz gibi ilginç balo elbiseleri de tercih edebilirsiniz.

Seçim yaparken en önemli unsur vücudunuzun yapısıdır.  Size satış yapmaya çalışan personelin önerilerini bir kenara bırakın ve alışverişe çıkmadan önce vücudunuza en çok neyi yakışacağına karar vermiş olarak çıkın. Bu sizin alışveriş sırasında kafanızın karışmasını önleyecektir.Vücudunuzu çok iyi tanırsanız, balo elbiseleri ve fiyatları bakarak kıyafet alırken orantısızlıkları hesaplayıp giyinme şeklinizi ona göre ayarlayabilirsiniz.  Örnek verecek olursak, dizleriniz güzel değilse mini elbise yerine maksi ya da diz altı etek boyu olan kıyafetleri tercih etmelisiniz.  Kollarınız kalınsa kolsuz elbise değil kısa kollu olan kıyafetleri seçmeniz sizi daha iyi görünmenizi sağlayacaktır. Ya da en azından ten rengi türden olan bir elbisenin dantel detayları sorunlu bölgenin gölgelenmesini ve dikkat dağıtmasını sağlar.

Abiye tarzı bir tuvalet giyecekseniz ama sırt ve kollarınızda sivilceleri bulunuyorsa bu alanlara yine ten rengi tüller ekletip teninizi çok daha iyi gösterebilirsiniz. Balo elbiseleri ve fiyatları araştırılmadan önce ve kıyafet giymeden bence bulaşmayan ve kıyafetinizi lekelemeyecek bir vücut fondöteni kullanmalısınız. Kalça bölgeniz geniş ancak üst tarafınız dar ise ya da tersi durum var ise buna göre renkler tercih etmelisiniz. Bu durumda iki parça kıyafetler veya iki renkli balo kıyafetleri iyi bir tercih olacaktır. Geniş olan bölgelere koyu renk ve dar olan bölgelere açık tonlu kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Unutmayın ki çok şık abiyeler giyilen yerlerde dahi iki parçadan oluşan abiyeler giyebilirsiniz.  Vücut duruşunuza ve şeklinize göre seçilen payet uzun bir etek ile ipek bluz sizleri hem farklı hem de oldukça şık gösterecektir.  Üstelik bu tür kıyafetler tek kullanımlık da olmaz.  Bu kıyafetleri yaz ve kış sezonlarında kullanabilirsiniz.

Gideceğiniz yerlerde uzun kıyafet giymeyi planlıyorsanız hala geç kalmış sayılmazsınız. Özel olarak balo elbiseleri ve fiyatları bakarak diktirebileceğiniz yerlerden bütçenize uygun bir kıyafet bulabilirsiniz. Bu tercihi son günlere bırakmamanız da her zaman fayda vardır.  Çünkü hazır satılan kıyafetler 36 beden olsanız da vücudunuza tam uygun olmayabilir ve tadilat gerekeceğinden bunu hesaba katarak kendinize zaman bırakın. Seçtiğiniz kıyafetin içinde kendinizi rahat hissetmeniz oldukça önemlidir.

Balo Elbiseleri 2016 Resimleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html