2016 Abiye Giysi Modası

2016 Abiye Giysi Modası
12 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.617 kez okundu.

2016 Abiye Giysi Modası

Yaz aylarında kır düğünleri ve davetler sık yapılır. Bu sık yapılan gösterişli törenlerde, giysi ayarlamak kadınlar için oldukça yorucudur. Her düğün için ayrı bir kıyafet edinmek, hem bütçeyi sarsar, hem her seferinde değişik bir model elbise aramak insanı sıkar. Yaz sezonu başlarken, yılın modası takip edilerek, erkenden edinilen birkaç parça giysi, her düğün ve davette elbise arama telaşını ortadan kaldıracaktır.

Düğün Ve Davetler İçin Tek Parça Kısa Elbiseler

Bu yıl oldukça fazla kullanılan şifon tek parça kısa elbiseler, bacaklarında kilo sorunu olmayan kadınlar için idealdir. Yaz düğün ve davetleri için hafif dokusu ve renkleri, uyum sağlayacaktır. Tek parça kısa elbiselerin düz renk ve desenli seçenekleri mevcuttur. Elbisenin rengine uygun, yüksek topuk ayakkabı ve portföy çantalar ile şık bir düğün ve davet kombini oluşturacaktır.

Düğün Ve Davetler İçin Tek Parça Uzun Elbiseler

Önemli geceleri, daha anlamlı kılmak isteyenlerin tercih ettiği uzun elbiselerin, 2016 straplez abiye elbiselerin, ince veya kalın askılı ve kolları uzun sırtı açık modelleri, kadınları kendine çekmektedir. Genellikle tek renk ve parlak kumaşlardan dikilen bu elbiseler, rengine göre değişik model ayakkabı ve çantalar ile kombinlenir. Yaz ayları için açık renk kumaşlardan dikilen modelleri tercih edilmektedir. Açık renk elbiseler ile ise lame veya dore ayakkabılar ile kullanılır. Yine elbisenin rengine uygun bir çanta bu gösterişli giysiyi tamamlayacaktır.

2016 Abiye Giysi Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html