2015 Yaz Modası Uzun Gece Elbiseleri

2015 Yaz Modası Uzun Gece Elbiseleri
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.631 kez okundu.

2015 Yaz Modası Uzun Gece Elbiseleri

Havalar ısınması ile düğün sezonu da tüm hızı ile başlamıştır. Bir tarafta yapılan kır düğünleri, bir tarafta yapılan havuz başı düğünleri bayanların giysi konusunda bir hayli sıkıntıya girmesine sebep olur. Düğün ve davetlerde giyilen uzun elbiselerde, bu yıl model çeşitliliği bulunmaktadır. Bu sebeple önce elbisenin rengine ve kumaşına karar vermek gerekir. Canlı renklerin ve bol desenin moda olduğu bu sezon, ilk olarak elbisenin renkleri dikkat çekecektir.

Straplez Uzun Elbiseler

Genellikle şifon ve desenli kumaşlardan üretilen straplez uzun elbiseler, açık hava düğünleri için idealdir. Kumaşın içinde mavi veya yeşil renk ağırlıklı olarak seçildiğinde ve abartıdan uzak doğal görünen saç ve makyaj ile gecenin yıldızı olmanız kaçınılmaz olacaktır. Desenli veya düz renk straplez elbiselerin altına, tek renk platform topuk ayakkabılar ve küçük bir çanta kullanılmaktadır.

Askılı Uzun Elbiseler

İnce veya kalın askılı dikilen uzun elbiseler, genellikle kalın kumaşlardan ve tek renktir. Bu yaz sırtı çapraz bantlar ile süslenmiş modelleri, çok sık kullanılmaktadır. Yüksek topuk ayakkabı ile kullanılır ve elbisenin eteği ayakkabının topuğunu kapatacak uzunlukta olmalıdır. Elbisenin rengin ile uyumlu küçük bir çanta, giysiyi tamamlayacaktır.

Uzun Kollu Uzun Elbiseler

Transparan kumaşlardan dikilen bu elbiseler, yaz aylarına romantik bir hava katmaktadır. Bu tür elbiseler ile sadece iç çamaşırları kullanılır. Yılın modasını yansıtır ve oldukça gösterişlidir

2015 Yaz Modası Uzun Gece Elbiseleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html