2015 Yaz Modası Desenli Giysiler

2015 Yaz Modası Desenli Giysiler
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.126 kez okundu.

2015 Yaz Modası Desenli Giysiler

2015 Yaz Modası Desenli Giysiler İle Doldu Taştı!

Desenli Pantolon Trendi

Desenli Pantolon Trendi

Güneşli günlerin başladığı yaz aylarında, sokakta gördüğümüz giysilerin rengi de canlanmıştır. Bol rengin ve desenin kullanıldığı 2015 yazında, desenli kumaşlar kullanılarak üretilen; elbiseler, etekler, gömlekler, pantolonlar oldukça fazla kullanılmaktadır. Asimetrik kesim giysilerde de kullanılan desen, bohem tarzını yansıtarak dikkat çekici bir görüntü oluşturmaktadır.

Desenli Elbiseler

Kısa veya uzun modelleri bulunan desenli elbiseler, gece ve gündüz kullanımı için uygun olabilmektedir. Kilo problemi olan kadınların, küçük desenlerin kullanıldığı giysileri tercih etmesi, daha zayıf görünmesini sağlayacaktır. Fiziğine güvenen kadınlar ise büyük desenli elbiseleri rahatlıkla giyinebilmektedir. Bu yaz çok moda olan; mavi, yeşil, somon, beyaz renklerinde desenli üretilmiş elbiseler, altına yüksek topuk ayakkabılar ve küçük çantalar ile gece gidilen ortamlar için uygun kombinler oluşturabilir.

2015 Elbise trendi

2015 Elbise trendi

Desenli Gömlekler

Şifon kumaştan üretilen desenli gömleklerin, bu yaz pilelisi, fırfırlısı bulunmaktadır. Altına dar keten etekler ve şortlar ile kullanılan bu gömlekler, gerektiğinde düğün ve davetler için de uygun kombinler oluşturacaktır. Gündüz kullanılan desenli gömlekler ise şeffaf kumaştan üretildiği için uygun renkte büstiyerler ile kombinlenir. Kumaşı biraz kalın olan modelleri, kalem etek ve pantolonlar ile iş kombini oluşturacaktır.

2015 Çiçek Desenli Bayan Gömleği

2015 Çiçek Desenli Bayan Gömleği

Desenli Pantolonlar

Yaz aylarında geniş modellerde üretilen desenli pantolonlar, fazlaca kullanılmaktadır. Rahatlığı sebebi ile bütün bayanlar tarafından tercih edilir. Üzerine tek renk kumaştan dikilen gömlek ve bluzlar ile giyilmektedir. Düz topuk rahat ayakkabılar ve kocaman bir çanta ile tüm günü rahat geçirme olanağı yaratacaktır.

 

2015 Yaz Modası Desenli Giysiler Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html